Monster Pusat Clutch vs F710

elricstein

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Palit RTX 4060 OC | ASUS Pro B550M-C | XPG Gammix D30 2x8 GB 3200 MHz | Kingston SNV2S 1 TB | Twinmos 512GB | Cooler Master CMP520 TG | Cooler Master Elite Nex 700W 80 Plus
Sizce hangisini alayım? İkisiyle de USB ile bağlanacağım kopma sorunu vs var mı bu modellerde?

Monster'ın F710'dan daha konforluğu olduğu kesin fakat kalitesi kötü diye biliyorum. F710'da kronik sorun bulunmuyor fakat ağır ve çoğu kişinin ellerinde ağrı yapabilecek bir gamepad, kendim 1.5 senedir kullanıyorum. Ek olarak F710'un wireless alıcısında bazı bilgisayarlarda voltaj kaynaklı bağlantı kopması oluyor. Kutudan çıkan uzatma kablosuna wireless alıcısını takıp kullanınca sorun düzeliyor.

Bence bütçenizi aşıp Xbox 9. nesil gamepade yönelin, hali hazırda amazonda fazlasıyla uygun fiyata satılıyor. Veya MSI gamepadleri önerildiği için tercih edebilirsin.

Monster'ın F710'dan daha konforluğu olduğu kesin fakat kalitesi kötü diye biliyorum. F710'da kronik sorun bulunmuyor fakat ağır ve çoğu kişinin ellerinde ağrı yapabilecek bir gamepad, kendim 1.5 senedir kullanıyorum. Ek olarak F710'un wireless alıcısında bazı bilgisayarlarda voltaj kaynaklı bağlantı kopması oluyor. Kutudan çıkan uzatma kablosuna wireless alıcısını takıp kullanınca sorun düzeliyor.

Bence bütçenizi aşıp Xbox 9. nesil gamepade yönelin, hali hazırda amazonda fazlasıyla uygun fiyata satılıyor. Veya MSI gamepadleri önerildiği için tercih edebilirsin.
2600 lira uygun bence de :D

Monster Pusat Clutch kullanıyorum, şu ana kadar fark ettiğim tek sorunu ölü bölgenin fazla olması. Yaklaşık olarak %20 civarı ölü bölge var, eğer rahatsız olmayacaksanız alabilirsiniz. Ergonomi, telefon tutucu olması, şarj edilebilir olması vs. gibi avantajları var. Tip olarak da güzel gözüküyor bence. Benim tercihim Monster'dan yana olurdu.

Geri
Yukarı