Monster Pusat Clutch VS Logitech F710

F710 almalısın. Monster'ın kollarında ölü bölge fazla diyorlar. F710'da bağlantı kopması var deniyor. Uzatma kablosu ile kullanırsan kopmuyor.

F710 almalısın. Monster'ın kollarında ölü bölge fazla diyorlar. F710'da bağlantı kopması var deniyor. Uzatma kablosu ile kullanırsan kopmuyor.

Bağlantı kopması pille de ilgili. Yaklaşık 5 yıl F710 kullandım. Kalitesiz pil takarsam bağlantı kopma sorunu yaşıyordum. Sağlam bir pil taktığımda hiç kopma olmadı.

Uzatma kablosu ile de kullansanız kopma sorunu oluyor. Kopma sorunu dışında çok memnun kaldığım bir ürün genel olarak ama kopma sorunu zaman zaman çok rahatsız ediyor.

Bağlantı kopması pille de ilgili. Yaklaşık 5 yıl F710 kullandım. Kalitesiz pil takarsam bağlantı kopma sorunu yaşıyordum. Sağlam bir pil taktığımda hiç kopma olmadı.
İçinde gelen Duracell in pilleri ile kullanıyorum ve kopma sorunları yaşıyorum.

Ben de Duracell ile kullanmıştım. Doğrudan alıcıyı kasaya taktığımda bağlantı kopuyordu. Uzatma kablosu ile hiç sorun yaşamadım. Dediğiniz gibi o hâlde, sağlam pil ve uzatma kablosuyla sorunsuz kullanmak mümkün.

Geri
Yukarı