Monster Pusat Gamepad alınır mı?

MaShTiKa

Kilopat
Daha fazla  
Son zamanlar kendime ucuz Gamepad bakıyorum. Baktıklarımın arasında hem fiyat olarak hem performans olarak Monster Pusat Gamepad'i seçtim. Bu Gamepad'i kullananlarınız varsa önerir misiniz? Malzeme kalitesi nasıldır? Çabuk aşınır ya da bozulur mu? Eğer aynı fiyata başka Gamepad önerileriniz varsa önerebilirsiniz.

Son zamanlar kendime ucuz Gamepad bakıyorum. Baktıklarımın arasında hem fiyat olarak hem performans olarak Monster Pusat Gamepad'i seçtim. Bu Gamepad'i kullananlarınız varsa önerir misiniz? Malzeme kalitesi nasıldır? Çabuk aşınır ya da bozulur mu? Eğer aynı fiyata başka Gamepad önerileriniz varsa önerebilirsiniz.
Kolay kolay bozulacağını zannetmiyorum. Değerlendirmelere baktığımız da gayet kaliteli bir ürün gibi duruyor.

2 Sene oldu benim de. İlk 1 yılı gayet iyiydi. Ama 1 yıldan sonra problemler baş göstermeye başladı. Mesela kendi kendine bastığı tuş oluyor ama özellikle analog çubuklarda hassasiyet problemi yaşanıyor.

2 Sene oldu benim de. İlk 1 yılı gayet iyiydi. Ama 1 yıldan sonra problemler baş göstermeye başladı. Mesela kendi kendine bastığı tuş oluyor ama özellikle analog çubuklarda hassasiyet problemi yaşanıyor.
Garantiye gönderin isterseniz. Monster garanti konusunda hep övülüyor.

Hocam Monster Pusat Pro iyidir. Bende var. Biraz şans işi. Mesela herkes orijinal Xbox One kolu süper der. Bence bu yanlış. Elimde 3 adet enkaz var. Tamir ettirdim yine arıza yaptılar. Özenle kullandığım kollar. İkisi ilk nesil kol birisi S serisi kol. Hatta tamir eden arkadaş eski nesil daha sağlam dedi. Bulabilirsen bu tip al dedi. Aslında doğru. Sonradan aldığım S serisi kol 1 yıldan sonra bozuldu. Microsoft kola 1 yıl garanti veriyoruz dedi.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Biraz daha araştırdım ve uygun fiyata Xbox One Kablolu Gamepad buldum. Fakat piyasada ki ürünlerin çakma olduğunu öğrendim. Onun dışında Logitech F310'a baktım fakat onunda fiyatı 200 tl yi geçiyor. Açıkçası karar veremedim 300 TL de vermek istemiyorum Gamepad'e bana fazla geldi ama başka aynı kalite de ürün bulamadım. Önerileriniz varsa bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı