Monster Pusat glutch 1100TL alınır mı?

Yasuharu

Picopat
Daha fazla  
N11 de fiyat 1100TL. Normal piyasa 1.5k. MSI GC30 V2 2K. 8bitgo mu neydi oturaklı bilindik bir mağazada satılmıyor. Piyasasi 2K onunda. Wireless olsun istiyorum. Bilgisayar oyunlarında kullanmak için istiyorum. Chill oyunlar için düşünüyorum. 1100 verip glutch almak mantıklı mı?

N11 de fiyat 1100TL. Normal piyasa 1.5k. MSI GC30 V2 2K. 8bitgo mu neydi oturaklı bilindik bir mağazada satılmıyor. Piyasasi 2K onunda. Wireless olsun istiyorum. Bilgisayar oyunlarında kullanmak için istiyorum. Chill oyunlar için düşünüyorum. 1100 verip glutch almak mantıklı mı?

Türk malı ne kadar hayırlı gelir bilmiyorum. 8BitDo'yu Amazon üzerinden alabilirsiniz.

Hocam bütçeni çıkartabiliyorsan Xbox 9. nesil al çıkartamıyorsan 8BitDo Ultimate C al onu da almıyorsan MSI GC20 veya GC30 al. Bu seçenekler arasında en kötüsü Monster.

Kablolu da olsa tavsiyem MSI GC20 V2 olur. Kendim kullanıyorum cok sik ve guzel bir gamepad olu bolge testi ise %2-4 arasinda gidip geliyor her seferinde bu segmentte Xbox'a bu kadar yakın bilindik marka kolu yok zaten.(Amazon'da beyazi 1.300)

Türk malı bir şey almanı önermiyorum ASUS Türk malımı bilmiyorum ama alım konusunda çok yardımcılar iade konusuna gelince senle iletişimini kesiyorlar.

Hocam bütçeni çıkartabiliyorsan Xbox 9. nesil al çıkartamıyorsan 8BitDo Ultimate C al onu da almıyorsan MSI GC20 veya GC30 al. Bu seçenekler arasında en kötüsü Monster.

Türk malı ne kadar hayırlı gelir bilmiyorum. 8BitDo'yu Amazon üzerinden alabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Ekstra bir soru daha sormak istiyorum. MSI GC30 v2'yi İtopya'dan kredi kartı yerine kazara havale ile seçtim. Ödeme bekleniyordaydı. Sipariş iptale aldım. Havale göndermediğim sürece para çekilmez sanırım değil mi? Biraz bu konularda cahilim belki soru absürt gelmiş olabilir kusuruma bakmayın.

Teşekkür ederim. Ekstra bir soru daha sormak istiyorum. MSI GC30 v2'yi İtopya'dan kredi kartı yerine kazara havale ile seçtim. Ödeme bekleniyordaydı. Sipariş iptale aldım. Havale göndermediğim sürece para çekilmez sanırım değil mi? Biraz bu konularda cahilim belki soru absürt gelmiş olabilir kusuruma bakmayın.

Estağfurullah, herhangi bir para çekilmez tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.

Estağfurullah, herhangi bir para çekilmez tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Amazon.com.tr

Bunu alıyorum o zaman. Amazon'u tam anlamıyla deneyimlemedim. PSU söylemiştim sadece. Türkiye içinde gelir değil mi? Bir şeyleri ile ekstra uğraşmam herhalde. Aldığım gibi gelir mi acaba? Bir de ürün tam olarak bu değil mi? Eksiksiz şekilde.

Teşekkür ederim. Amazon.com.tr

Bunu alıyorum o zaman. Amazon'u tam anlamıyla deneyimlemedim. PSU söylemiştim sadece. Türkiye içinde gelir değil mi? Bir şeyleri ile ekstra uğraşmam herhalde. Aldığım gibi gelir mi acaba? Bir de ürün tam olarak bu değil mi? Eksiksiz şekilde.
Gönderici gizala Türkiye yani Türkiye'den gönderilir.

Gönderici gizala Türkiye yani Türkiye'den gönderilir.

Bilgisayarda RDR, indie oyunlar için alacağım. Uygundur sanırım bu oyunlar için. Ayrıca buradan siparişimi vereyim mi şimdi. Eksiksiz tam denilen ürün bu değil mi? Bazen bir ürünün alt modeli veya eksik parçalısı oluyor bu yüzden emin olmak için soruyorumda.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı