Monster Pusat K3 Pro deneyimim

Arkadaşlar merhabalar. Yaklaşık 1 ay kadar önce almış olduğum Monster Pusat K3 Pro mekanik klavyem bana geldiğinden beri S tuşu ve aşağı yön tuşu tutukluk yapıyordu. Ayrıca ses açma kapama tekerleği de sallanıyordu. Bir süre bu şekilde kullanmayı denedim fakat nafile. Hele bir de benim gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız S tuşu tutukluk yapması büyük bir sorun. Bu yüzden teknik servis ile görüşüp klavyeyi garantiye yolladım. Günler geçmesine rağmen ve sorun açıkça ortada olmasına rağmen bana hiçbir geri dönüş sağlanmadı. Ayrıca bilek desteği de renk atması yaptı. Klavyeyi çok temiz kullanmama rağmen bunlar oldu. Yay sesi vs. bunlara girmiyorum bile. Şu an klavyeyenin fiyatı 500 TL olmuş. Bilmiyorum alan olur mu fakat ben almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. 400 TL almıştım. Aldığıma çok pişman oldum. Şu an teknik serviste olduğu için ekstra masrafa girip klavye aldım. Gidin bu paraya AOC GK 500 alın, Redragon Kumara alın. Hatta Logitech G213 alın, Corsair K55 alın. En azından başınız ağrımaz. Ben mümkün olduğunca deneyimlerimi anlattım. Başka bir sorunuz var ise cevaplayabilirim.
Soracak arkadaşlar için ise cevaplayayım; klavye bana Red Switch olarak geldi. Switch markası ile Oetumu idi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı