Monster Pusat K3 Pro nasıl bir klavyedir?

• Konuyu başlatan Woxel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 113
  • Görüntüleme 9B
Olamaz

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-18_114252.png
    resim_2021-01-18_114252.png
    498,1 KB · Görüntüleme: 108
Ben o zaman GK61 de brahma de almayacağım
Almadan önce iyi araştırmanızı öneririm. Ben yaklaşık 15 gün sonra alacağım için araştırmak için biraz daha vaktim var. Monsterla iletişime geçmeye çalışacağım durumu öğrenmek için, yanlış yönlendirmek istemem sizi.

Bende de mavi gözüküyor ancak yeni üretim kırmızı Switch sanırım. Bence kırmızıysa kesinlikle değer. Kötü yorum göremedim ancak çok kötü bir ürün geleceğini düşünmüyorum. Monster'ın kendi sitesinden almayı unutmayın.
Ben alırsam hepsiburadadan alacağım fakat satıcı yine monster gözüküyor. Bir sıkıntı olur mu ?

Bende de mavi gözüküyor ancak yeni üretim kırmızı Switch sanırım. Bence kırmızıysa kesinlikle değer. Kötü yorum göremedim ancak çok kötü bir ürün geleceğini düşünmüyorum. Monster'ın kendi sitesinden almayı unutmayın.

Hocam hangi Switch olduğu bile belli değilken ben şahsen almazdım. Outemu Blue'dan outemu Red'e geçmişlerse fiyatın yükselmesi gerek. Bu fiyatta kaldığı için ben contente geçtiklerini düşünüyorum ve contentin hissiyatını sevdiğimi söyleyemem.

Hocam hangi Switch olduğu bile belli değilken ben şahsen almazdım. Outemu Blue'dan outemu Red'e geçmişlerse fiyatın yükselmesi gerek. Bu fiyatta kaldığı için ben contente geçtiklerini düşünüyorum ve contentin hissiyatını sevdiğimi söyleyemem.

Tamam geçti alt tarafı Red Switch alamadın tamam Blue Switch'de iyi aslında
:D

Switch türünü desteğe ulaşıp sorsun bence. Oetemu ise alınır ama Content kullanılmışsa bence de bir düşünsün.

Geri
Yukarı