Monster Pusat K3 Pro nasıl bir klavyedir?

• Konuyu başlatan Woxel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 113
  • Görüntüleme 9B
Bence şöyle bir durum var klavyenin yanında kırmızı Switch geliyor derken 2 tane falan hani enter tuşuna falan takmak için ondandır

Ben de o ikilemde kaldım, iade işiyle uğraşmak istemiyorum ama alanlar red switch geliyor diyor. Ben hepsiburadadan alacağım için hangisi gelir bilemiyorum.
Yorumlarda kırmızı dendiğini görmedim, çok ses çıkartıyor denmiş. Emin misiniz kırmızı geldiğinden? Bence pek kırmızı gibi durmuyor ama...

Yorumlarda kırmızı dendiğini görmedim, çok ses çıkartıyor denmiş. Emin misiniz kırmızı geldiğinden? Bence pek kırmızı gibi durmuyor ama...
Yeni stoklar daha yeni geldi , monsterın kendi sitesinden bakarsanız oradaki yorumlarda var, ayrıca başka forumlarda da kırmızı switch geldiğinden bahsedilmiş.

Yeni stoklar daha yeni geldi , monsterın kendi sitesinden bakarsanız oradaki yorumlarda var, ayrıca başka forumlarda da kırmızı switch geldiğinden bahsedilmiş.
Yeni stoktan kastınız nedir? Üretimi değişmedikçe seçenek olarak sunulması gerekti bunun. Yarısına mavi yarısına kırmızı verecek halleri yok ya?

1610959319205.png

1610959357115.png

Bu değer blue switche ait hocam.

Geri
Yukarı