Monster Pusat K3 Pro nasıl bir klavyedir?

• Konuyu başlatan Woxel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 113
  • Görüntüleme 9B
Bence ingilizce klavye almayın alan arkadaşlarımın hepsi pişman oldu ordan biliyorum. Özellikle enter tuşu çok sıkıntı oluyor küçük olması. Ben 100 daha koyup gk500 aldım. Monsterin bilek desteği hoşuma gitmedi dandik plastikten yapılma ve rahat değildi. Bence benim gibi 100 daha koyup gk500 alık ya da 300’e k552 kurama alın rainbow ışıklandırma sizi rahatsız etmicekse. K552 switchler değiştiği için ömürlük olur bozuldukça yeni switch takarsınız.
Alışanlar kullanabiliyorlar aslında. Ancak benim için kesinlikle çok sıkıntılı. Yerlerini bilsem dahi kozmetik olarak çok canımı sıkıyor. Ayrıca fabrika çıkışlı olması da önemli. Aksi halde acayip derecede sırıtıyor.

Monster Pusat K3 Pro alanların ellerine ürün ulaştı mı acaba? Klavye aklıma çok yattı ve red switch olması çok iyi bir özellik, değerlendirme yapabilir misiniz?

Malzemesi kaliteli olması bir şeyi değiştirmiyor. Her kırmızı anahtar da bir sanmayın. Aynı kalitede olmuyorlar.
Kısa sürede, dökülmeye başlarsa, 400TL de çöpe gider. Ucuz etin yahnisi olur. 400TL'ye bâri marka alın. Merdiven altı bir yere ürettirilmiş, Corsair taklidi etiket bir klavye yerine. Membran al mekanik hisli daha mantıklı. En azından dayanır.

Malzemesi kaliteli olması bir şeyi değiştirmiyor. Her kırmızı anahtar da bir sanmayın. Aynı kalitede olmuyorlar.
Kısa sürede, dökülmeye başlarsa, 400TL de çöpe gider. Ucuz etin yahnisi olur. 400TL'ye bâri marka alın. Merdiven altı bir yere ürettirilmiş, Corsair taklidi etiket bir klavye yerine. Membran al mekanik hisli daha mantıklı. En azından dayanır.
Elbette bu sizin görüşünüz, saygım sonsuz.

Geri
Yukarı