Monster Pusat notebook soğutucu alınır mı?

Evet elimde. Kablosu ucu ucuna yetişiyor çok kısa yapmışlar. Onun dışında hala memnunum.

Evet elimde. Kablosu ucu ucuna yetişiyor çok kısa yapmışlar. Onun dışında hala memnunum.

Öncelikle bu kadar geç yazmama rağmen anında döndüğünüz için çok teşekkür ederim laptopu adaptör ile çalıştırabiliyor muyuz? Ve hala kullanıyorsanız memnun musunuz ne kadar bir sıcaklık düşüşü oluyor

Öncelikle bu kadar geç yazmama rağmen anında döndüğünüz için çok teşekkür ederim laptopu adaptör ile çalıştırabiliyor muyuz? Ve hala kullanıyorsanız memnun musunuz ne kadar bir sıcaklık düşüşü oluyor
Rica ederim, adaptör sorunuzu tam anlayamadım, laptopun kendi adaptörünü soruyorsanız evet. Memnunum sıkıntı çıkarmadı fakat laptopun bakımını uzun süredir yapmıyorum ve soğutucusuz karşılaştırma yapmaya kalkarsam mavi ekran verir gibi ısınacağı için. İlk aldığımda 20 derece fark etmişti. Bakım yapıp karşılaştırma yaparsam geri dönerim.

Rica ederim, adaptör sorunuzu tam anlayamadım, laptopun kendi adaptörünü soruyorsanız evet. Memnunum sıkıntı çıkarmadı fakat laptopun bakımını uzun süredir yapmıyorum ve soğutucusuz karşılaştırma yapmaya kalkarsam mavi ekran verir gibi ısınacağı için. İlk aldığımda 20 derece fark etmişti. Bakım yapıp karşılaştırma yaparsam geri dönerim.
soğutucunun adaptör ile çalışma mantığıda var diye biliyorum. Buradaki görselde anlaşılacağı üzere laptoptan güç çekmek yerine ekstra aldığımız adaptör ile

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-27 220359.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-27 220359.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 22
@EnesGny hocam bende Monster Abra A7 v12.5.5 var 2 senedir kullanıyorum malzeme kalitesi haricende Monster pişmanlık değildir.
Kulaklığıda var 2.0 ama insana 7.1 gibi geliyor özelliklere bakmasanız 7.1 dersiniz.
Neyse bu konuya açıklık getirdik. Soğutucuya gelirsek malzeme kalitesi güzelin 1 tık üstü.
Soğutma konusunda bir şey diyemem tecrübeli arkadaşlar yazsın bende almayı düşünüyorum hazır konu varken gireyim dedim 1000TL altı en iyi notebook soğutucusu nedir tecrübeli olanlar yardım edebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı