Monster Pusat Pro Bluetooth gamepad alınır mı?

Bu sorunların tümünü bende yaşıyorum Dualshock3'üm arızalandığı için almıştım fakat eski kolumu tamir edip 13 yıl önce üretilmiş o gamepad cidden bundan çok daha ergonomik ve başarılı.

İşte o tetik basmıyor mevzusu aslında kullanıcıların kendi kabahti aslında, sonuçta adamlar yazıyor PC'de sadece kablolu kullanım var diye. Bluetooth'da tetik özelliğinin olmaması Android'deki oyunların desteklememesi de olabilir. Ben sadece aynı anda teitk basma problemini çözseler tamamım. O da zaten yazılımla olur. Olmazsa da ayıplı ürün diye geri veririm. .

Hocam mesajımı okursanız ürününüzün chipset arızalı olduğunu göreceksiniz.

Kolun tutuşunu rahat bulan var mı? bana gereksiz ufak geldi joystickler ve gamepad o kadar ufak ki elim ağrıyor tutarken

Konuyu baştan sona okudum ve öncelikle teşekkür ederim. Benim merak ettiğim şu bu bahsettikleriniz Monster Pusat Pro Wireless Gamepad için de geçerli mi?

Konuyu baştan sona okudum ve öncelikle teşekkür ederim. Benim merak ettiğim şu bu bahsettikleriniz Monster Pusat Pro Wireless Gamepad için de geçerli mi?
Hayır değil. 1.5 yıldır kullanıyorum ve bahsedilen sorunların hiçbiri yok. XBox dizaynı kullanılması da ayrı güzel. Sanırım bu yeni seride işleri batırmış Monster ama eğer önceki seriyi alabiliyorsanız tereddüt etmenizi gerektirecek bir şey yok.

Konuyu baştan sona okudum ve öncelikle teşekkür ederim. Benim merak ettiğim şu bu bahsettikleriniz Monster Pusat Pro Wireless gamepad için de geçerli mi?

Maalesef bu konuda bir bilgim yok fakat ben de o kolu çok severek kullanan insan olduğu için bu kolu almıştım. Ama unutmayın yukarıda hocamızın da dediği gibi o Xbox dizilimli şahsen benim için daha rahat ama alışkın değilseniz veya sevmiyorsanız bunu göz önünde bulundurun. Yoksa başka sıkıntısını görmedim.
Kolun tutuşunu rahat bulan var mı? Bana gereksiz ufak geldi joystickler ve gamepad o kadar ufak ki elim ağrıyor tutarken.

Şahsen benim için tutuşu çok rahat. Yalan yok bir tık daha büyük olsa daha hoş olabilirdi ama galiba Monster burada herkese hitap etmek istediği için çocuk ve kadınların da tutuabileceği bir şey yapmak istemiş .
Hocam mesajımı okursanız ürününüzün chipset arızalı olduğunu göreceksiniz.

Hocam yolladığınız videoyu izledim, arkadaşın kanalındaki diğer videolara da baktım söylediği şey blutooth ile oyun oynayamaması olduğuydu. Videoyu yapan arkadaş Bluetooth ile Xinput desteği alamadığını söylemeye çalışıyor ki zaten firma da Xinput desteği var dememiş bu özellik sadece kablo ile bağlıysa kullanılabilir diye belirmiş sitesinde. İzlenme için başlığa kocaman Monster gamepadleri geri topluyor yazmış ama öyle bir durum da yok Monster yine üründen hoşnut olmayan kişiler için her yerde geçerli olan 15 günlük iade sürecini geçerli tutuyor. Chipset arızası dediği şey de bluettoth modülündeki tetiklerin sıkıntısı. Ben zaten Bluetooth modülü ile kullanmıyorum, zaten bütün sıkıntıları ve artıları yukarıya yazdım. Yukarıda yazdıklarımın hepsi nesnel bir inceleme olması içindi beni rahatsız eden iki konu LED ışıkları ve tetikler. LED'leri bantladım tek sorunum kaldı .

Son düzenleme:
Monster kendisi yapmıyor ki zaten: T-DAGGER Gemini T-TGP600 Gamepad

Ne yazık ki sadece üzerine logo basmışlar, anladığım kadarıyla.

Merhaba bluetooth mu wireles gamepad mi tavsiye edersiniz?
Nedenlerini belirtirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…