Monster Pusat Pro gamepad alınır mı?

Hocam, bir önceki bende var. Güzel bir kol. Fakat bu yeni versiyonu için yorumlar fazla iyi değil.
Bunun yerine MSI GC30 veya GC20 alın daha iyi.

Bende uzun zamandır bunu almayı düşünüyordum fakat uzun lafın kısası, Gamesir T4 Pro alacağım.
Aliexpress üzerinden 227 TL'ye düşüyor kuponla, ve Pusat'tan çok çok daha iyi bir gamepad.

Ben ürünü kullanıyorum. Ürünü bluetooth ile bağladığınızda Xbox 360 Controller olarak görmemesi bir sorun ancak ürünü kablo ile bağlarsanız Xbox 360 Controller olarak görüyor. Bana göre ürün güzel ve sağlam. Hassaslığı ve titreşimi gerçekten iyi. Telefonda kullanmayı denemedim. Bilgisayarda ise PES 2020 ve F1 2020 oyunlarında deneyerek bu notu paylaşıyorum.

Ben ürünü kullanıyorum. Ürünü bluetooth ile bağladığınızda Xbox 360 Controller olarak görmemesi bir sorun ancak ürünü kablo ile bağlarsanız Xbox 360 Controller olarak görüyor. Bana göre ürün güzel ve sağlam. Hassaslığı ve titreşimi gerçekten iyi. Telefonda kullanmayı denemedim. Bilgisayarda ise PES 2020 ve F1 2020 oyunlarında deneyerek bu notu paylaşıyorum.
değerli yorumun için teşekkür ederim.
Bende uzun zamandır bunu almayı düşünüyordum fakat uzun lafın kısası, Gamesir T4 Pro alacağım.
Aliexpress üzerinden 227 TL'ye düşüyor kuponla, ve Pusat'tan çok çok daha iyi bir gamepad.
tavsiyen için çok teşekkür ederim.
Hocam bluetoothlular PC tarafından klavye olarak algılanabiliyormuş. Ve ayrıca forumdan bir arkadaş joystick problemi olduğunu da söylemişti. Fakat şunu önerebilirim: MSi Force GC20 USB Gamepad PC ve Android Uyumlu - incehesap.com
çok güzel bir ürüne benziyor fakat ben xbox kolları kullanamıyorum. genellikle ps tarzı joyistick arıyorum

Geri
Yukarı