Monster Pusat Pro Wireless gamepad ilk bakış

Ali Berker

Centipat
Yer
İzmir, Güzelbahçe
Daha fazla  
Merhaba ben Monster Pusat Pro Wireless gamepadini 2. el dolap üzerinden 270 TL'ye satın aldım ve birkaç saat önce elime geçti. Size birkaç saatte düşündüklerimi aktaracağım. (eskiden arkadaşımın DualShock 4'ünü kullanıyordum kıyaslama da yapacağım)
-Öncelikle benim aldığım kol gayet temizdi, garanti ve fatura yoktu ama zaten eski kol olsa ne yazar dedim aldım. Sıkıntıları göze alarak tabii.
-Siz her olasılığa karşı alacaksanız bence faturalı alın ama arkadaşından almış aldığım kişi arkadaşı da bulamamış dedi.
-Şimdi kola geçiyorum; joystick hassasiyeti bana DualShock 4ünkinden daha güzel geldi ama joystickler ilk en ufak hareketi yapınca algılamıyor biraz daha gidince algılamaya başlıyor ondan sonra gayet hassas. Ama Forza'da alışması zaman alabilir.
-lb ve rb tuşları DS4 de daha hafif basıyorken burada tıkladığınızı hissediyorsunuz bence ikisinin de güzelliği var ama DS4 biraz daha güzel geldi.
-Malzeme kalitesi gerçekten iyi 270 liraya şu an F310'lar dönüyor 250-300 gibi temiz kutulu bulursanız alabilirsiniz derim. (tabii testlerini yaptıktan sonra)
-x y b a ve diğer yön tuşları gayet güzel bastığınızı hissettiriyor DS4'den daha çok beğendim şahsen. DS4'de çünkü çok hafif.
-Lt RT tuşları bayağı iyi hassas ve asla takılmıyor yağ gibi akıyor ve hassasiyeti çok iyi.
-Kablosu Type-C DS4 koluna göre daha hızlı şarj oluyor sanırım.
-Kolu kapatmanın yolunu şu an bulamadım ama Wireless adaptörünü takıp çıkarınca zaten kapanıyor :D
-Eksi yanı Wireless adaptörü fazla büyük.
-Ele çok rahat oturuyor ergonomisi DS4'den çok daha iyi bence.
Sizde 2. el alacaksanız bu siteden test edebilirsiniz kayma var mı vs. Gamepad Tester
Daha kapsamlı bir inceleme yapacağım ama şu an birkaç saatlik görüşümü yazdım uzun vadede göreceğiz :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı