Monster Pusat Pro Wireless gamepad eşleşmiyor

Firmaya göndermiştim bu sebepten dolayı, firmadan aldığım cevap kısacası ürün olmuyor yeni ürün almamı istediler. Kronik bir sorun sanırım bu Pusat gamepad.

Hocam eğer elindeki dongle hala duruyorsa bana verme şansın var mı? Dolap üzerinden vs alabilirim çünkü bende de aynı model var ve dongle kayıp belki seninkiyle eşleşme gibi bir durum olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir tane dongle var ama onun mu hiç bilmiyorum.Sisteme taktığımda Game for Windows aygıtı olarak gözüküyor
Anladım hocam teşekkür ederim. Bu arada ben firmayı aradım direkt olmuyor dediler sonra şikayet var üzerinden konu açtım onun üzerine yine benimle iletişime geçtiler servise gönderdim 10 gün serviste kaldı elimizde parça yok ne zaman gelir bilmiyoruz dendi. Bugün bir daha şansımı deneyip mail attım ve teknik servis direkt dongleyi kargoya verdi. Elime ulaştığında deneyeceğim umarım çalışır. Eğer benzer bir durum yaşıyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.

Anladım hocam teşekkür ederim. Bu arada ben firmayı aradım direkt olmuyor dediler sonra şikayet var üzerinden konu açtım onun üzerine yine benimle iletişime geçtiler servise gönderdim 10 gün serviste kaldı elimizde parça yok ne zaman gelir bilmiyoruz dendi. Bugün bir daha şansımı deneyip mail attım ve teknik servis direkt dongleyi kargoya verdi. Elime ulaştığında deneyeceğim umarım çalışır. Eğer benzer bir durum yaşıyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.
Adınıza sevindim hayırlı olsun. Ben firmaya kolu gönderdiğimde yapamıyoruz gibi komik cevap vermişlerdi ve yeni ürün almamı istemişlerdi sağlık olsun :)

Geri
Yukarı