Monster Q63MS-16f370 15.6" nasıldır?

Raving

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün içinde bu laptopu alıyorum. Monster Notebook.

Kampanyasıyla bu bilgisayara net 2700 lira vereceğim (hemen teslim gidip dükkandan alacağım). Ancak bilgisayar freedos olacak. Şimdi içinden çıkamadığım sorun şu; zaten bütçemi baya bi kasıp bu laptopu alacağım ama sizce 219 lira daha verip (ki çok uygun aslında fiyatı) orijinal win8 mi alayım yoksa orijinal yazılım çok da önemli değil crackli bir win7 ile çok bir farkı olmaz mı?

Gerçekten tarafsız ve detaylı bilgilerinize ihtiyacım var bu konuda. Ayriyetten bilgisayar hakkında da yorumlarınızı duymak isterim.

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün içinde bu laptopu alıyorum. Monster Notebook.

Sizden benim için çok ciddi bir konuda yardım istiyorum kampanyasıyla bu bilgisayara net 2700 lira vereceğim(hemen teslim gidip dükkandan alacağım). Ancak bilgisayar freedos olacak. Şimdi içinden çıkamadığım sorun şu; zaten bütçemi baya bi kasıp bu laptopu alacağım ama sizce 219 lira daha verip(ki çok uygun aslında fiyatı) orijinal win8 mi alayım yoksa orijinal yazılım çok da önemli değil crackli bir win7 ile çok bir farkı olmaz mı?

Gerçekten tarafsız ve detaylı bilgilerinize ihtiyacım var bu konuda. Ayriyetten bilgisayar hakkında da yorumlarınızı duymak isterim.

Kardeş sana tavsiyem monstera bulaşma git kendine bi msi al rahat et.

Bu kadar önyargılı olmamalısınız bence, kaldı ki hemen teslim ürün alacağımı söylüyorum. Özellikle tarafsız olarak görüşlerinizi bekliyorum.

Bu bilgisayar hala kafamda bir yerlerde var ancak q63ms modellerinin gtx 700 serisi veya haswell mimarisini destekleyip desteklemeyeceği hakkında bir bilgi bulamadım yardım edebilecek var mı ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı