MONSTER Q63MS-16F370Laptop Hakkında Düşünceniz

Buğra Ayaz

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
İyi akşamlar technopat üyeleri,

Uzun bir araştırmadan sonra bu ürünü almaya karar verdim. MONSTER® Q63MS-16F370 15.6" (MONSTER® Q63MS-16F370 15.6" - MONSTER® Notebook » 15.6" MS-16F3 ( GTX670M ))

Ürünü çok inceledim ve yazılım bölümünde buna dair bir konu açtım işletim sistemi linux olarak geliyor. Bu bilgisayarı alacağım. Sizce özellikleri nasıl? OYUN İÇİN KULANILMAYACAKTIR. SADEC ÇİZİMLER İÇİN KULLANILACAK. Biliyorum monsterdan şikayet çok var ancak ürüün hemen teslim olarak geliyor. SADECE tek bulamadığım acaba ileride ürünün ekran kartını değiştirebilir miyim? SSD takılabiliyor 32 gb ram destekliyor ancak ekran kartı değişiyor mu bi türlü bulamadım. Sizce değiştiriliyor mu? Ve son sorum bu gamut panel çok işe yarıyor mudur? Ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Anladım çok teşekkürler. MSI tavsiye ye açığım. Yorumlara da açığım arkadaşlar.

- - - Güncellendi - - -

Tavsiyeler EKRAN KARTI değişen laptoplar olsun arkadaşlar lütfen ve yükseltilebilir ram.

- - - Güncellendi - - -

Recep bey bu monster ürününde render sorunu yaşarmıyım?

- - - Güncellendi - - -

Bu cihaz zaten MSI barebone. MXM kart kullanıyor. Eve, ekran kartı değişebilir. Gamut panel hakkında bilgim yok maalesef.
Recep bey bu monster ürününde render sorunu yaşarmıyım?

- - - Güncellendi - - -

Konu güncel...

- - - Güncellendi - - -

Konu hala güncel :D

İmzamdaki sistemi öneririm. Para aynı civarda. Sanalmarketimden 1 gün geldi şu an artmış ama fiyatı.

Bakıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Fiyat biraz pahalı :S Benim alacağım üründe 400 lira indirim var ama MSI in GE60 da ssd gtx li bir model vardı. Aklımı biraz kurcalıyor o ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende çizim işleriyle uğraşıcam ileride yaz boyunca da ünüversite boyunca kullanabileceğim bir laptop aradım araştırma yaptım ve bence alına bilicek en iyi ürün budur: MSİ GE60 2OE-048TR. Doların düşmesini bekle bence :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı