Monster "Refresh" GTX 1650 ve GTX 1650 Ti

fededeoglu

Centipat
Daha fazla  
Az önce monsterın internet sitesinde yeni nesil Abra model laptop modellerini gördüm. GTX 1650 Refresh (2020) ve GTX 1650ti ekran kartları dikkatimi çekti nasıl olduğu hakkında bilgisi olan var mı? Herhangi bir Türkçe kaynak bulamadım.

Piyasada ürün yok. Millete evden calismak mecburiyetin de iş böyle olunca da adamlar fırsat bilip fiyatları yukseltiyor. Baktığın bir ürüne 5 dakika sonra bakıyorsun fiyatını yukseltmisler resmen milleti somuruyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda alınmaz bilgisayar. Firmalar gözlerini karartmış resmen. Adamlar ge serisi 240 hz 300 hz satıyor. İçlerinde Samsung pro oluyor. 2 bin dolar, bizde 144 basıc nvme koyup 3 Bin dolar fiyat çekiyorlar. Hiçbir akla uygun bir tarafı yoktur bu durumun. Tek açıklaması kazanç hırsı.

Son düzenleme:
Şu anda alınmaz bilgisayar. Firmalar gözlerini karartmış resmen. Adamlar ge serisi 240 Hz 300 Hz satıyor. İçlerinde Samsung Pro oluyor. 2 bin dolar, bizde 144 basıc NVMe koyup 3 bin dolar fiyat çekiyorlar. Hiçbir akla uygun bir tarafı yoktur bu durumun. Tek açıklaması kazanç hırsı.

Haklısınız ama gün geçtikçe fiyatlar artıyor. 8 ayda alacağım bilgisayarın fiyatı 1200 TL arttı keşke daha önceden alaydım diyorum şimdi. Şu anda fiyatlar yüksek ama ilerde daha da yükselecek gene keşke önceden alsaydık diyeceğiz. Adamlar bunu bildikleri için fiyatları arttırıyorlar. Aldıkları para gerçekten helal değil.

Haklısınız ama gün geçtikçe fiyatlar artıyor. 8 ayda alacağım bilgisayarın fiyatı 1200 TL arttı keşke daha önceden alaydım diyorum şimdi. Şu anda fiyatlar yüksek ama ilerde daha da yükselecek gene keşke önceden alsaydık diyeceğiz. Adamlar bunu bildikleri için fiyatları arttırıyorlar. Aldıkları para gerçekten helal değil.
Fiyatlar talep arttığı için arz oluşuyor. Alamayacaksınız. Basit.

Hocam dolar kuru artarken fiyat artması zaten normal ama burada durum öyle bile değil yeni parça ekliyorlar daha yüksek fiyat biçmeleri normal, diğer markalarla karşılaştırın derim.

Geri
Yukarı