Monster Semruk S7 V4.1 vs Msi GT83VR Titan Sli

MrMaJeRe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, şu an elimde Msi Gt72 2QE Dominator Pro var ve yeni nesil ekran kartına sahip bir sistemle değiştirmek istiyorum artık. Elimdeki bütçe 15bin Tl civarında ve başlıktaki iki model arasında kaldım.

Msi
GT83VR 6RF Titan SLI | MSI Global | Laptops - The best gaming laptop provider

Monster
Semruk S7 V4.1 17.3" Oyun Bilgisayarı

Msi'ın tasarım ve marka gibi avantajları var, Monster ise Türk firması olduğu için desteklemek geliyor içimden ama performans olarak hangisi daha ağır basar bilemedim. Yılların Msi kullanıcısı olarak Msi'ın bizlere attığı Mxm kazığını da unutmuş değilim, değerli görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler. @Ali Güngör Sizden de yorum alabilirsem çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlike MSI.

Çünkü:

1-Mekanik klavyeye sahip.
2-Soğutması daha iyi.
3-Steelseries klavyeye sahip böylece istediğin tuşa macro atayabiliyorsun.
4-Truecolor ekrana sahip.
5-Tasarımı daha güzel.

Yurt dışı satış fiyatı FedEx kargo ile birlikte 15645 Tl civarı tutuyor, bütçem elveriyor ama gümrükte sıkıntı çıkar mı onu bilmiyorum

Monster deyip geçmeyin servisi diğer markalardan daha iyi ve Monster'da bulunan ekran kartı daha iyi. MSI'ın ise klavyesi daha iyi. Ekran konusunda ise ikisinin arasında fark yok.

MXM kazigini Nvidia atti denilebilir. Hic kimseye onceden haber vermeden 1000 serisini direk laptoplara getirdi. Ben farektmez derim, hangisi icine sinerse onu al. Ikisi de gayet kaliteli kasalar.

Ayrica Monster da MSI'dan aldigi MXM kasali laptoplari satip degistirme garantisi veriyordu. MSI degistiriyor dedi biz ondan diyoruz demediler hicbir zaman. Nvidia kazigi oldugunu lutfen herkes bilsin...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı