Monster Semruk S7 v8.1.1 vs MSI GE76 Raider

Bütçe
50.000 TL

Asmaka

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle, uzun uğraşlar sonucunda bilgisayar almak için elimde 50.000 TL bütçe açığa çıktı. Ve, araştıra, araştıra, araştıra elimde bu 2 canavar bilgisayarı buldum. Peki sizce, hangisi alınmalı? Ben şu açıdan soruyorum: F/P ürünü olsun. Uzun ömürlü olsun çünkü 6-5 yıl boyunca daha bilgisayar alacak bütçe yok olacak elimde. Dayanıklı olsun. Oyunlarda hak ettiği performansı versin. Normalde otomatikman Monster semruk alacaktım fakat bir sürü şikayet gördüm ve bunlar çok fazla. Hatta bazı ürünleri plastikmiş. MSI'yı şikayet edenler çok az. İkisinin de linkini bırakıyorum. Hangisini almam gerektiğini söylerseniz gerçekten bana çok büyük yardım etmiş olursunuz. Bu arada daha iyi bilgisayarlar varsa belirtmeyi unutmazsanız sevinirim :)

MSI GE76 Raider:

Monster semruk S7 v8.1.1 17, 3:

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Öncelikle, uzun uğraşlar sonucunda bilgisayar almak için elimde 50.000 TL bütçe açığa çıktı. Ve, araştıra, araştıra, araştıra elimde bu 2 canavar bilgisayarı buldum. Peki sizce, hangisi alınmalı? Ben şu açıdan soruyorum: F/P ürünü olsun. Uzun ömürlü olsun çünkü 6-5 yıl boyunca daha bilgisayar alacak bütçe yok olacak elimde. Dayanıklı olsun. Oyunlarda hak ettiği performansı versin. Normalde otomatikman Monster Semruk alacaktım fakat bir sürü şikayet gördüm ve bunlar çok fazla. Hatta bazı ürünleri plastikmiş. MSI'yı şikayet edenler çok az. İkisinin de linkini bırakıyorum. Hangisini almam gerektiğini söylerseniz gerçekten bana çok büyük yardım etmiş olursunuz. Bu arada daha iyi bilgisayarlar varsa belirtmeyi unutmazsanız sevinirim :)

MSI GE76 Raider:

Monster Semruk S7 v8.1.1 17, 3:

45 bine biraz bekle kampanya falan 18-19 civarı MSI veya Gigabyte Aorus indirime giriyor. Hiç olmadı Legion Pro düşün. Geri kalanıda yatırım için ayır derim.

Hocam, normalde masaüstü gibisinden söylemem ama ben olsam bu bütçede laptop + masaüstü + tatil yapıp gezmeme ve yeni tatlara bakardım.
Sorunuzun cevabı: GE76 güzel olur. MSI'ın en üst düzey diyebileceğimiz laptoplarından. Titan serisinden bu sene daha görmedim.

Geri
Yukarı