Monster Semruk S7 V9 alınır mı?

Bütçe
85000
Merhaba arkadaşlar, bu bir troll ya da dalga amaçlı bir konu değil. Normalde çok fazla Monster markasına yaklaşma taraftarı değilim; ancak, yüksek bütçeli ürünlerinin kaliteli olduğunu duyduğum ve gördüğüm kadarıyla söyleyebilirim. Şimdi sizinle paylaşacağım model, RTX 4070, i9-13950hx ve 240Hz 2K QHD ekrana sahip olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum. Bu fiyat bandında aynı özelliklere sahip sağlam markalar bulunsa da, maalesef 240Hz bulunamıyor ve ben yüksek Hz istiyorum. Eğer bu fiyat bantlarında, yüksek Hz ve donanıma sahip başka laptoplar varsa, benimle paylaşabilir misiniz?
Dell Alienware M16 AWM16-A138BLK-PUS • Techmind Bilişim öneririm

Şahsi fikrimce laptop bilgisayar alınacaksa bu işi uzun zamandır yapan ve dünya çapında bu alanda faaliyet gösteren ve bu alanda milyarlarca dolar yatırım yapmış firmalar tercih edilmeli diye düşünüyorum, Asus, MSI, Acer ve Lenovo gibi.
Şuan aktif olarak acer kullancısıyım, doğru söylüyorsunuz fakat bu laptopu almaya beni iten sebepler de bu şekilde varsa bu fiyat bandında benzer özelliklerde önerebilirsiniz sevinirim.

Şahsen arkadaşın bütçesi ma 85 k diye düşündüğümden önermedim ama bu model çok mantıklı. Hatta MSI'ın da var 90-100 arasına çıkarsanız böyle modelleri.

Şu an aktif olarak Acer kullancısıyım, doğru söylüyorsunuz fakat bu laptopu almaya beni iten sebepler de bu şekilde varsa bu fiyat bandında benzer özelliklerde önerebilirsiniz sevinirim.

Attığımız 3 laptopta üstün ondan.

Şuan aktif olarak acer kullancısıyım, doğru söylüyorsunuz fakat bu laptopu almaya beni iten sebepler de bu şekilde varsa bu fiyat bandında benzer özelliklerde önerebilirsiniz sevinirim.
Hangi modeli kullanıyorsunuz? Sizin kararınız tabii ki ben sadece bu konuda kişisel fikrimi belirttim.

Şahsen arkadaşın bütçesi ma 85 k diye düşündüğümden önermedim ama bu model çok mantıklı. Hatta MSI'ın da var 90-100 arasına çıkarsanız böyle modelleri.

Attığımız 3 laptopta üstün ondan.
Yani max 85 gibi gözüküyor oda zorlaya zorlaya , açıkçası bilemiyorum 5K daha verebilir miyim diye düşünüyorum şuan.

Hangi modeli kullanıyorsunuz? Sizin kararınız tabii ki ben sadece bu konuda kişisel fikrimi belirttim.
Nitro 5 RTX4050

Yani Max 85 gibi gözüküyor oda zorlaya zorlaya, açıkçası bilemiyorum 5K daha verebilir miyim diye düşünüyorum şu an.

Zorlamanıza değer. Ama bütçe çıkmazsa attığım HP Omen'i çekin geçin aynı özelliklerde 10 k falan ucuz ondan. Klavye fare kulaklık alırsınız aradaki fark ile. Kendim de Nitro 5 4050 kullanıyorum bayağı iyi model o fiyat bandında. Eğer ekranı 165 olması problem yaratmaz derseniz Nitro 16 bakın daha ucuzdur.

Zorlamanıza değer. Ama bütçe çıkmazsa attığım HP Omen'i çekin geçin aynı özelliklerde 10 k falan ucuz ondan. Klavye fare kulaklık alırsınız aradaki fark ile. Kendim de Nitro 5 4050 kullanıyorum bayağı iyi model o fiyat bandında. Eğer ekranı 165 olması problem yaratmaz derseniz Nitro 16 bakın daha ucuzdur.
Omen serisinde 17.3” yok sanırsam 17.3” model olsa iyi olurdu , evet nitro 165Hz cihazlara da baktım fakat 240Hz almak istiyorum.

Ayrıca omen’in paneli kaç ms bilginiz var mı?

Geri
Yukarı