Monster SynTP.sys Mavi Ekran Sorunu

KenshiDecyzja

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu bu forumda ve başka yerlerde de araştırdım arkadaşlar,
Synaptics touch pad driver'ın güncellenmesiyle, tekrar kurulmasıyla sorunun çözüleceğini gördüm denedim ama olmuyor. Bu hatayı her gün almıyorum bugün aldım, sürücüyü sildim tekrar kurdum güncel şekilde 1-2 gün sonra tekrar veriyor. Çok sinirlenmeye başladım gerçekten. Yardımcı olur musunuz?

Bu arada bilgisayarım Monster Tulpar T7 10.1.1.

Kendi sitesinden de driver bölümünden güncellemiştim o da işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun bende de var ve neden olduğunu bilmiyorum. ayda 3 4 kez mavi ekran alıyorum sayesinde :D monster abra a5 v9.2.2 kullanıyorum. bende sürücüyü kaç kez yükledim bilmiyorum hatta internetten indirip yaptım touchpad açma kapama (fn+f1) özelliğini kaybetti sonra driver flashından yükledim bu sorun düzeldi. ne olduğunu anlamak mümkün değil :D artık çok düşünmüyorum YOLO

aynı sorun bende de var ve neden olduğunu bilmiyorum. ayda 3 4 kez mavi ekran alıyorum sayesinde :D monster abra a5 v9.2.2 kullanıyorum. bende sürücüyü kaç kez yükledim bilmiyorum hatta internetten indirip yaptım touchpad açma kapama (fn+f1) özelliğini kaybetti sonra driver flashından yükledim bu sorun düzeldi. ne olduğunu anlamak mümkün değil :D artık çok düşünmüyorum YOLO
Windows orjinal mi? Synaptics sürümünü yazar mısın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı