Monster T5 v20.1.1 satıp MacBook Air M1 almak mantıklı mı?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar artık oyun oynamaktan sıkıldım, bu Laptop'u oyun oynamak için almıştım ama artık osu! Dışında hiçbir oyunu oynamıyorum. Şarj süresi tatmin etmiyor ve ses çıkarmasını vs. sevmiyorum. Artık daha çok bir şeyler izlemek ve ders için vs. kullanacağım Laptop'u. Bendeki konfigürasyonları ile beraber laptop 13.800 civarı bir fiyatı buluyor. 10 bin TL civarına satıp üstüne biraz daha ekleyip MacBook Air M1 almak mantıklı mı? (Cihazı Haziran'da aldım.)

Yine o seviyelerde bir laptop almak sizin kararınız ama işiniz rahatlıkla göreceğini düşündüğüm bu aralar satış yapın bir laptop var o da HUAWEI MateBook 14 R5 4600H işlemci 8 GB 256 GB SSD'si var tek problemi stoklarda yok. Ayrıca uygulama vs indirince ekstra indirim yapıyor.

Bende uzun zamandır Tulpar T7 v19.5 i satıp Apple a yönelmeyi düşünüyordum. Apple bilgisayarlar telefonlar ile daha iyi ve eşzamanlı çalıştığını öğrenince vaz geçtim.

Apple bilgisayarlar telefonlar ile daha iyi ve eşzamanlı çalıştığını öğrenince vaz geçtim.
Hocam anlayamadım biraz daha açıklar mısınız?
Yine o seviyelerde bir laptop almak sizin kararınız ama işiniz rahatlıkla göreceğini düşündüğüm bu aralar satış yapın bir laptop var o da HUAWEI MateBook 14 R5 4600H işlemci 8 GB 256 GB SSD'si var tek problemi stoklarda yok. Ayrıca uygulama vs indirince ekstra indirim yapıyor.

Almışken Mac almak istiyorum zaten özellikleri aynı 1000-2000 TL fark benim için sıkıntı değil.

Hocam anlayamadım biraz daha açıklar mısınız?

Almışken Mac almak istiyorum zaten özellikleri aynı 1000-2000 TL fark benim için sıkıntı değil.
Yani insanlar eğer telefonun apple ise bilgisayarlarınada yönelin diyor. Sonuçta iki cihazda Apple sayesinde eş zamanlı çalışıyor. Veri aktarımı yapılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı