Monster T5 v20.1.1 vs. ASUS TUF RTX2060 4800H

Bütçe
11500

Withefka

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam i5 ile rtx konfigürasyonu beni korkutuyor. Korkmalı mıyım :D

GameGaraj Fenix 10TN-144 önermiyorum, incelemesini yapan bir arkadaş vardı. O bilgisayar da 90-95 derecelerde geziyor, soğutması iyi olmayan modeller bunlar. Kullanıcılarından memnun olmayanlar da var. Bu dereceleri gören kullanıcılar yine iyi diye önerebilecekler mi gerçekten merak ediyorum bu durumu. Kağıt üstünde donanım açısından iyi olabilir ama soğutması iyi değil. Heatsinklerini de hiç beğenmiyorum zaten. İncelemeden öneriliyor dizüstü bilgisayarlar. Bu bütçede RTX 2060 veya RTX 2070 kullanılan ancak soğutması çok başarılı diyeceğim bir cihaz bulamıyorum. R7 4800H GTX 1650 Ti kombinli ürünlere bakılabilir. HP Omen'in soğutması fena durmuyor.

Birkaç saatlik Cyberpunk sonrası. Ultrada, DLSS dengelide ya da performansta. RTX orta ayarlar.
Eki Görüntüle 809587

Bu aralar 90-95 sıcaklıkları görüyorum ara ara.

Son düzenleme:
10.nesil 16gb ram korkmamalısın.
Hocam peki monster konfigürasyonu daha iyiken bunu neden tercih etmeliyim
GameGaraj Fenix 10TN-144 önermeyin artık lütfen rica ediyorum, incelemesini yapan bir arkadaş vardı. O bilgisayar da 90-95 derecelerde geziyor, soğutması iyi olmayan modeller bunlar. Kullanıcılarından memnun olmayanlar da var. Bu dereceleri gören kullanıcılar yine iyi diye önerebilecekler mi gerçekten merak ediyorum bu durumu. Kağıt üstünde donanım açısından iyi olabilir ama soğutması iyi değil. Heatsinklerini de hiç beğenmiyorum zaten. İncelemeden öneriliyor dizüstü bilgisayarlar. Bu bütçede RTX 2060 veya RTX 2070 kullanılan ancak soğutması çok başarılı diyeceğim bir cihaz bulamıyorum. R7 4800H GTX 1650 Ti kombinli ürünlere bakılabilir. HP Omen'in soğutması fena durmuyor.
RTX 2060 bir laptop alacaksam en uygun alınabilir cihaz nedir sizce?

Geri
Yukarı