R7-4800H + RTX2060 vs. R7-4800H + RX5600M

Bütçe
15k
Hocam 5600M'de geçiyor 2060'ta. Bazen biri bazen diğeri. Sen sorun yaşadın diye nefretle ağzına geleni söylüyorsun karta.
"Sen sorun yaşadın" diye değil, bi zahmet atıp tutmadan önce gidip deneyip kontrol etsen aynı sorunun sende de global driver hariç tüm driverler de olduğunu göreceksin. Geçtiği falanda yok al karşına 2060'lı makine karşılaştır bakıyım geçiyor mu geçmiyor mu test ettikte konuşuyoruz. Almışsın bir ekran kartı nicki onu savunacağım diye ortada geziyorsun.

"Sen sorun yaşadın" diye değil, bir zahmet atıp tutmadan önce gidip deneyip kontrol etsen aynı sorunun sende de global driver hariç tüm driverler de olduğunu göreceksin. Geçtiği falanda yok al karşına 2060'lı makine karşılaştır bakayım geçiyor mu geçmiyor mu test ettikte konuşuyoruz. Almışsın bir ekran kartı nicki onu savunacağım diye ortada geziyorsun.

Buyur test:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğinizi denedim ve yaşamadım öyle bir durum, herhalde tek yaşamayan benim. Nickimden memnunum:)

Selamlar arkadaşlar konu konuşalım baya gecmis ama bende yorum katmak istiyorum simdi gidip rtx2060 ile 5600m i karsilastiracaksak 2060 dlss ile zaten alıyor ama burada asıl olay saf güçleri ki ben alpha 15 e sahibim ve gayet memnunum bunun altını çizeyim yaptığım testler ve karşılaştırmalar sonucunda ryx 2060 ile 5600m in benzer performansta olduklarını söyleyebilirim dlss gibi bir teknoloji yi işin içine katıp ekran kartları karşılaştırması yapılması yanlıştır burada kartların gücünü konuşuyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı