Monster T7 20.3 şarja takılıyken FPS düşüyor

jannapref

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8x2
Ekran kartı
RTX 3060
Selam arkadaşlar, Monster Tulpar T7 v20.3 laptop kullanıyorum. Her zaman şarja takılı oyun oynuyorum ve bir süredir şarjım 100% iken bir anda oyunumda ( CS:GO, R6, FIFA) 2-3 saniye FPS düşüşü yaşıyorum ve sanki bilgisayar 100% şarjlı değilmiş gibi kasada şarj simgesi yanıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    149,2 KB · Görüntüleme: 16
  • 2.png
    2.png
    149,7 KB · Görüntüleme: 8
  • 3.png
    3.png
    171,1 KB · Görüntüleme: 13
  • 4.png
    4.png
    166,1 KB · Görüntüleme: 12
Linkteki yöntemle batarya sağlığına baktım, sonuçlar şu şekilde:
Batarya nedense sürekli %99'a düşüp düşüp ara sıra %100 oluyor. Oldukça garip bir durum. Ama dediğin "%100 değilmiş gibi." ifadesi doğru çünkü o sıra %100 olmuyor, %99 oluveriyor ve pilden güç çekmeye başlıyor. O da sana sorun olarak yansıyor. Bu ekran görüntülerini Monster'a mail olarak göndermeni, sorunu açıklamanı ve bunları incelemelerini, gerekirse batarya ya da adaptör değişimi talep etmeni öneririm. Şu an tam kapasitesini destekliyor görünüyor, bir anda gücü kesmesi oldukça saçma. Bunu çok sık yapıyor gibi de görünüyor.

Batarya nedense sürekli %99'a düşüp düşüp ara sıra %100 oluyor. Oldukça garip bir durum. Ama dediğin "%100 değilmiş gibi." ifadesi doğru çünkü o sıra %100 olmuyor, %99 oluveriyor ve pilden güç çekmeye başlıyor. O da sana sorun olarak yansıyor. Bu ekran görüntülerini Monster'a mail olarak göndermeni, sorunu açıklamanı ve bunları incelemelerini, gerekirse batarya ya da adaptör değişimi talep etmeni öneririm. Şu an tam kapasitesini destekliyor görünüyor, bir anda gücü kesmesi oldukça saçma. Bunu çok sık yapıyor gibi de görünüyor.
Evet bu oldukça sık başıma geliyor. Aynen de anlattığın gibi, teşekkür ederim. Garanti sürem 2-3 hafta önce doldu ama bakalım bir şeyler yapabilecekler mi..

Yeni konular

Geri
Yukarı