Monster T7 22.1 vs Monster T7 21.5

Bütçe
16000

Efeaks88

Hectopat
Daha fazla  
Monster'dan Tulpar T7 22.1 ile.
Tulpar T7 21.5 arasında kaldım.
Fiyat farkı benim için önemli değil 21.5'te daha iyi işlemci var ve malzeme kalitesi daha iyi ama soğutmada hangisinin daha iyi olduğunu anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O iki işlemci neredeyse aynı, kasa ve soğutma açısından T7 22.1 daha iyidir.

Bilmediğim için anlatman mümkün mü, nesi daha iyi kasasısının. Yani magnezyum olması daha iyi değil mi 21.5'in, soğutma kısımlarını bilmiyorum.

Hocam neye dayanarak söylediğini kısa bir şekilde söylemen mümkün mü pazartesi alacağım çünkü.

Bilmediğim için anlatman mümkün mü, nesi daha iyi kasasısının. Yani magnezyum olması daha iyi değil mi 21.5'in, soğutma kısımlarını bilmiyorum.

Hocam neye dayanarak söylediğini kısa bir şekilde söylemen mümkün mü pazartesi alacağım çünkü.
Hocam şu konuya bakın bir, kasa açısından T7 21.5 daha iyi soğutma açısından T7 22.1 daha iyi gibi.(22.1.1, 22.1'in aynısı sadece SSD daha büyük ve Windows'la beraber satılıyor.)

Hocam şu konuya bakın bir, kasa açısından T7 21.5 daha iyi soğutma açısından T7 22.1 daha iyi gibi.(22.1. 1, 22.1'in aynısı sadece SSD daha büyük ve Windows'la beraber satılıyor.)

Anladımm, peki soğutucu alsam 21.5 ile aradaki farkı kapatabilir miyim çünkü klavyesi falan çekti beni kendisine :D. Bir de arada fiyat farkı olmasaydı hangisi tercih edilebilirdi sence?

Buna da bakabilirsiniz alternatif olarak.

Soğutucuyla kullanırsanız sıcaklık sorun olmaz.

Önerin için ve genel olarak mesajların için çok teşekkür ederim. Fakat 15" hiç istemiyorum çizim yerinde çalışıyorum günde 9 saat falan küçük ekrana bakmak istemiyorum ondan en az 17" bakıyorum hep hatta, 19 falan bulsam öyle alacağım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı