Monster T7 25.1 ışık sızdırıyor

raweon07

Hectopat
1 aylık Monster T7 25.1'de ışık sızması var. Beni de rahatsız ediyor koyu ekranlarda ve karanlık ortamlarda. Belli bir kısmındaki sızmalar ışıklı ortamlarda da belli olabiliyor. Serviste panel değişimi yaptırabilirim. Panel değişimi çözüm sağlar mı acaba? Sızma fotoğraftakinin hemen hemen aynısı yani fotoğraftan kaynaklı abartma gibi bir durum yok. Sol alttaki yarım daire şeklinde olan ışıklı ortamlarda da belli olabiliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20211221_205857.jpg
    IMG_20211221_205857.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleyen: Moderatör:
IPS panel olduğu için sızma normal, garanti kapsamında mı bilmiyorum ancak öyleyse değiştirebilirsiniz ve sorun bir süreliğine çözülür.

IPS panel olduğu için sızma normal, garanti kapsamında mı bilmiyorum ancak öyleyse değiştirebilirsiniz ve sorun bir süreliğine çözülür.

Şunu da belirteyim panel değişimi garanti kapsamında ve yaptırma şansım çok yüksek.

Hocam sızma seviyeniz çok az bende bunun en az 2 kat daha fazlası var ama rahatsız etmiyor. Bende de 25.1 var.

Siyah ve koyu ekranlarda çok rahatsız ediyor. Özellikle sol alttaki çok belirgin. Sizin bir fotoğraf paylaşma şansınız var mı acaba?

Şunu da belirteyim panel değişimi garanti kapsamında ve yaptırma şansım çok yüksek.

Siyah ve koyu ekranlarda çok rahatsız ediyor. Özellikle sol alttaki çok belirgin. Sizin bir fotoğraf paylaşma şansınız var mı acaba?
Değiştirdikten sonra düzelir ancak geri gelir. IPS panel, kronik sorunları bu. Değiştirin.

Değiştirinden kastınız nedir cihazı mı değiştireyim yoksa ekranı mı?
Garantiye gönderdiginizde hangisini değiştirirlerse, konuyla alakası yok ki. Sorununuzuz Işık sızması, ben de diyorum ki IPS panelde kronik cihazı ya da ekranı değiştirirlerse sorun bir süreliğine çözülür sonrasında ise geri gelir.

Bende de 25.1 var ve hiç bir ışık sızması yok. Bence hiç normal değil ve kötü gözüküyor. Umarım ileride bana da olmaz.

Geri
Yukarı