Monster T7 V19 vs HP Omen 17 vs MSI GF75 veya GL65

Tomzila

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben laptop almak istiyorum fakat kafam aşırı karışık. Kime sorsam farklı bir şey söylüyor. Şehir dışına çıkacağım ve laptop almam lazım. Sizce bunlardan hangisini almak mantıklı olur? L

Bu yabancı bir sitede fiyatı 8BIn civarı

Son düzenleyen: Moderatör:
3 saat önce o fiyata (9500) rtx 2060'lı MSI alınabiliyor du. Bir dahaki KDV indirimini (ne zaman olacak bilinmez) beklemenizi öneririm. Hemen alınacaksa MSI veyahut HP iyi bir tercih olacaktır

Monster’in Windows’lu modelini secmissiniz. FreeDos alin 30-40 liraya key alirsiniz. 8700 lira falandi sanirim guncel fiyati o laptop’in. Bende bu cihaz var, tavsiye ederim.

Arkadaşlar ben laptop almak istiyorum fakat kafam aşırı karışık. Kime sorsam farklı bir şey söylüyor. Şehir dışına çıkacağım ve laptop almam lazım. Sizce bunlardan hangisini almak mantıklı olur? L

Bu yabancı bir sitede fiyatı 8BIn civarı

Asus al kafan rahat etsin

HP'nin Omen serisi çok kötü değil. Acer'ın Nitro serisinden iyi. Ama tavsiyem mağazaya gidip deneyip öyle alman yönünde olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı