Daha dün bi arkadaşıma monster aldırdım okurken kanım dondu. Aynı sorunun garanti kapsamında devam etmesi sebebiyle iade sürecine girmek mantıklı olurmuş. olabildiğince bilgisayarsız kalmadan bu süreci geçirmeye çalıştığın için bu sürece girmek istememişsin ve servis mağduru olduğunu düşünüp güvendiğin markaya tekrar tekrar şans tanımışsın. Tabii durum gerçekten iyi niyet sınırını çok hızlı aşmış zaten. Bu noktada eğer yapmadıysan LinkedIn üzerinden CEO yu(İlhan Yılmaz) etiketleyip bu paylaşımı aynı şekilde orada yapmak farklı bi aksiyon almanı sağlayabilir. Zira dediğin gibi ülkede güvenilir marka sayısı az ve açıkçası ben de bu markaya oldukça güvenen biriyim yani şu paylaşımını ve benzer paylaşımları gördükçe insan üzülüyor. Umarım sana bana bu marka güvenini oluşturan Monster bu güvenin altını doldurur. Son durumu da buradan bizimle paylaşmayı unutma lütfen.

13 sayfalık anıt yazmışsın kral benim bir arkadaşım Monster alacağım diye kafayı bozmuş ancak bilgisayar bilgisi 10/1 tuşa basiyorum açılıyor gibisinden. 8 yıldır PC kullanıyorum ve diyorum ki Monster alma ben sana toplayayim veya iyi bir PC linki atayim illa diyor ki "Monster alacağım" bu konuyu atacağım ona belki almaktan vazgeçer sağ olasın sorunlarını bizimle paylaşmışsın, Kolay Gelsin.

Kardeş pcnin ısınma nedeni 1. Çok güçlü bir ekran kartı 2. Nividai exprence yazılımı bozuk ve güncelleme hata olduğu için ekran kartını ısıtıyor . Bu nivida ekran kartı şirketinin bi hatası . 3. Ve en büyük sebep virüsler rtx3060 ekran kartı virüs kapmaya çok müsait bir ekran kartı çünki senin sitemin korsanların en sevdiklerinden . Pc yi kullanmayı bilmediğinden bu sorunları yaşıyorsunuz 2 yıldır rtx3050 kartım var anladığım için zamanlar bütün pc açıklarını farkettim hepsi yazılımsal sorunlar pc taş gibi
1681469473451.png

Geçmiş olsun. Bu duyguyu teknoloji aletlerin de bende yaşadim. Zamaninda Monster Abra A5'im vardi fakat ne yalan söyleyeyim ben 4 ay kullanip daha ustunu almak icin satmistim ve o kullandigim zaman dilimde memnundum. Fakat uzun sureli kullanimda ne olur du bilemem. Ben bu maduriyetleri cok yasadim. Monster'dan sonra masaustu bilgisayar aldim. Ne zaman teknoloji ürünü alsam arizalaniyor servise gidiyor oldugu gibi geri geliyor. Monitor aliyorum arizalaniyor servise gidiyor oldugu gibi geri geliyor. Bunun tek çaresi ürün değişimi. Ben direkt bunu taleb ediyordum. Çünkü bizim ülkemizde maalesef teknik servis boşuna yani oradaki çalişanin umurunda değil senin cihazin bozuk veya arizali. Ondan dolayi bir sorun olduğunda ilgilenmiyor geçiştiriyor. Bunu çok yaşadim hep düzeltildi deyip ayni hatayla geri döndü. Tek çözüm ürün değişimi. Bir de kardesim bak böyle şeylere takilip hayattan soğuma. Anliyorum gercekten bizim ulkemizde her şey cok pahalı alim gucu cok dusuk anliyorum ama inan insan hayatindan hiçbir şey daha degerli değil. Bak ben depremi yasadim hatay da cidden ne insanlar oldu dün selam verirken. Ondan dolayi int*har falan bunları inan bana düşünmek bile çok yazik. Hayatin daha neler göstereceğini bilemezsin. Çık dişari bir nefes al yaşıyorum sonuçta de. Nefes aldığın sürece halen umut vardir. Ne olursa olsun bir nesne için veya herhangi bir şey için hayattan soğuma. Hayat sürprizlerle doludur.
Çok teşekkür ederim dostum <3

Daha dün bi arkadaşıma monster aldırdım okurken kanım dondu. Aynı sorunun garanti kapsamında devam etmesi sebebiyle iade sürecine girmek mantıklı olurmuş. olabildiğince bilgisayarsız kalmadan bu süreci geçirmeye çalıştığın için bu sürece girmek istememişsin ve servis mağduru olduğunu düşünüp güvendiğin markaya tekrar tekrar şans tanımışsın. Tabii durum gerçekten iyi niyet sınırını çok hızlı aşmış zaten. Bu noktada eğer yapmadıysan LinkedIn üzerinden CEO yu(İlhan Yılmaz) etiketleyip bu paylaşımı aynı şekilde orada yapmak farklı bi aksiyon almanı sağlayabilir. Zira dediğin gibi ülkede güvenilir marka sayısı az ve açıkçası ben de bu markaya oldukça güvenen biriyim yani şu paylaşımını ve benzer paylaşımları gördükçe insan üzülüyor. Umarım sana bana bu marka güvenini oluşturan Monster bu güvenin altını doldurur. Son durumu da buradan bizimle paylaşmayı unutma lütfen.
Tabi ki bu yazıyı güncelleyeceğim her zaman ...

Dostlar,
Bu yazımın gerçekten bu kadar çok kişiye ulaşacağını hiç düşünmezdim. Burada bana iyi dileklerini sunan ve bir şekilde çözüm sunan herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sizlerin bu ilgisinden dolayı gerçekten çok ama çok memnunum. Bu yüzden bu başlık altında elimden geldiğince Monster ile yaşadığım ve yaşayacağım her şeyi anlatacağım. Ben biraz düşündüm ve cihaz değişimini isteyeceğim. Eğer bana 1 yıl fazladan garanti sunma gibi bir şey yaparlarsa Monster ile yoluma devam edeceğim lakin sunmazlarsa cihazı değiştirip satmayı düşünüyorum. Son olarak herkese geri dönüş yapamadım vize sınavlarımla cebelleşiyordum :D. Hepinize tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum iyi ki varsınız <3

Son düzenleme:
Girdiğim çoğu "hangi oyuncu dizüstü bilgisayarını almalıyım?" konusunda bana, kişiliğime hakaret ede ede Monster savunan, aldırmak için uğraşan, Volt'lardan girip "Tongfang kasalardaydı o yauuuvvv" diyen hiçbir kişiyi burada göremedim. Hiçbirinin senin sorununa çözüm olması amacıyla burada bir yorum yazdığını bile göremedim. Namusu gibi savunurlar Monster'ı, aldırmak için uğraşırlar millete, ama hiçbir sorun konusunun altında olmazlar.

Zaten her hafta açılan hiçbir Monster konularının da altında görmüyorum.

Tüm yazdıklarını okudum dostum, umarım hakkını kazanırsın.

Monster LoL. Sanki markamizin adi ne olsun diye 8 yasinda cocuga sormuslar da ismini o koymus gibi. Balik bastan kokar, almadan once ne ile karsilasacagini tahmin etmek hiç de zor degil aslinda.

Olur mu öyle şey ya? Yerli milli markamız, açamadıkları oyunu da iade ediyorlar(!)

Girdiğim çoğu "hangi oyuncu dizüstü bilgisayarını almalıyım?" konusunda bana, kişiliğime hakaret ede ede Monster savunan, aldırmak için uğraşan, Volt'lardan girip "Tongfang kasalardaydı o yauuuvvv" diyen hiçbir kişiyi burada göremedim. Hiçbirinin senin sorununa çözüm olması amacıyla burada bir yorum yazdığını bile göremedim. Namusu gibi savunurlar Monster'ı, aldırmak için uğraşırlar millete, ama hiçbir sorun konusunun altında olmazlar.

Zaten her hafta açılan hiçbir Monster konularının da altında görmüyorum.

Tüm yazdıklarını okudum dostum, umarım hakkını kazanırsın.

Olur mu öyle şey ya? Yerli milli markamız, açamadıkları oyunu da iade ediyorlar(!)

Hukumetin ebabil kuslari gibi bir şey o adamlar ya, sorsan hayatlarinda Monster kullanmamislardir muhtemelen. Sagdan soldan okumuslar Tongfang cok iyi agabey lafini papagan gibi tekrar ediyorlar.

Kardeş PC'nin ısınma nedeni 1. çok güçlü bir ekran kartı 2. NVIDIA'i exprence yazılımı bozuk ve güncelleme hata olduğu için ekran kartını ısıtıyor. Bu NVIDIA ekran kartı şirketinin bir hatası. 3. ve en büyük sebep virüsler RTX3060 ekran kartı virüs kapmaya çok müsait bir ekran kartı çünkü senin sitemin korsanların en sevdiklerinden. PC'yi kullanmayı bilmediğinden bu sorunları yaşıyorsunuz 2 yıldır RTX3050 kartım var anladığım için zamanlar bütün PC açıklarını fark ettim hepsi yazılımsal sorunlar PC taş gibi.

Monster Abra A5 V17 ben PC'ye 100 tane korsan şey indirdim Windows'u bile korsan etkinleştirdim XD PC her şey kapalıyken %100 performans 90 derecede çalışyordu. Format su bu hallettim CMD kodları ile. Sonra Allah belasını versin NVIDIA şirketinin PC ekran kartı duruğu yerden 70 derece işlemci 80 fark ettim ki share diye bir mining var NVIDIA da etkisiz kıldım NVIDIA yazılımını güncelledim düzgün bir şekilde düzeldi. Seste cızırtı bende az hisseidiyorum 2 yıldır temizlenmedi... Hoparlör ve klavye falan bilemicem ben kafa atıyorum yumruhluyorum hala sağla mahqwehqhadasd (LoL'ün zararları ) tahminim sürekli oynamaktan hatalrı düzeltmemekten belli süre sonra sistem cöküyor. Ne diyelim g. O biraz daha bilinçlı kullanıcı olmaya çalışın elinizdeki teknoloji en üst düzeyde. Öyle HD4050 değil.

Konuya değil bu arkadaşın yazdıklarını okurken kanım dondu.

Bu kasadan alıp 3.gün iade etmiştim, var kardeşim bal gibi Tulpar da olsa sorunlar var. Isınıyor laptop bir kere. Fan sesi uzay mekiği gibi aynı. Üstelik gpu 86 derece sabit. Neden? Çünkü kendi hızını düşürüyor. Yoksa 100e ulaşacak.

Geçmiş olsun reis inşallah her şey yoluna girer. Bende moster abra v17.3 kullanıyorum. Fiziksel olarak bi sorunu yok ancak clevo control center denen aptal uygulama saolsun beni pcden soğuttu. Hiçbir şekilde bilgisayarın performansını değiştiremiyorum sessizde takılı kaldı. Ve seninde yaşadığın gibi bende siyah ekran problemi yaşadım bir dönem. Şuanlık iyi gibi. Her şey gönlünce olsun inş rtx4090ti alienware pcn olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı