Monster T7 v25.1.1 Realtek ses sürücüsü gecikme yapıyor

Mahonee

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 PRO
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i7 11800H
Merhabalar. Monster T7 v25.1.1 modelini kullanıyorum. Sürücüler sayfasında yeni bir ses sürücüsünün geldiğini gördüm. 6.0.9289.1 versiyon Realtek ses sürücüsünü kurdum. Fakat bu ses sürücüsü çok garip gecikmelere (bilgisayar sessiz halde iken çıkacak olan sesin 1 2 sn geç gelmesi) gibi bazen de sesin direkt gel git yapması gibi sorunlara yol açtı. Kulaklık taktığım zaman sorunlar düzeliyor geç gelme sesin gel git yapması sorunları ortadan kalkıyor. @ertugrul_cakır hocamlada konuştuğumuz zaman ona da detaylı şekilde anlattım durumu. Bir çözüm bulabilir miyiz bu soruna acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarında sorun çıkan arkadaşlarda benimle aynı bilgisayara mı sahipler. Monster'la konuştuğum zaman garanti çerçevesinde ses kartını değiştireceklerini söylediler.

Hocam sizin önceden yaşadığınızda böyleydi düzeldi demiştiniz. Yeniden mi olmaya başladı?
Bende 25.1 var.

Yeni driver yapıyor.
25.1
Eskiye geri döndüm yine oluyor bende..
Bilgisayarında sorun çıkan arkadaşlarda benimle aynı bilgisayara mı sahipler. Monster'la konuştuğum zaman garanti çerçevesinde ses kartını değiştireceklerini söylediler.

Hocam sizin önceden yaşadığınızda böyleydi düzeldi demiştiniz. Yeniden mi olmaya başladı?
Ses kartı değiştirmek kolay mı ki laptop da.

Son düzenleme:
Çıldırmak üzereyim. Yazılımla çözemedim bir türlü. Çözümü bulan var mı?

bütün driverları silin ya da format atın
İlk aldığımdan beri böyle diye hatırlıyorum. Kulaklıkla kullandığım için çok dikkate almadım. 1 kere format atıldı ssd değiştiği için. Yine aynı. Formatla düzeleceğini düşünmüyorum.

Bütün ses driverlarını tamamen kaldırıp sadece Microsoft'un High Definition Audio driverını yükledim ama sorun devam ediyor. Benim ilk aldığımdan beni böyle zaten. Servise gidip soracağım.

Bütün ses driverlarını tamamen kaldırıp sadece Microsoft'un High Definition Audio driverını yükledim ama sorun devam ediyor. Benim ilk aldığımdan beri böyle zaten. Servise gidip soracağım.

Edit: Bunun ardından USB ile gelen driveri kurdum ve sonunda düzeldi. Daha önce de USB'deki driveri kurmuştum ama düzelmemişti. DDU ile her şeyi kaldırıp USB'den yükleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı