Monster teknik servise gidecek olan bilgisayarda Steam hesabından çıkış yapılmalı mı?

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumun ekran kartında sorun olduğu için teknik servise göndereceğim. Bütün hesaplarımdan çıkış yapıyorum ama Steam hesabımdan da yapmalı mıyım? Oyunlarda kaç FPS aldığımı görmeleri gerekiyor. 1-2 tane oyunu korsan olarak indirip göndermek aklıma geldi. Hesap güvenliğinde bir sorun olur mu ne yapmalıyım?

Laptopumun ekran kartında sorun olduğu için teknik servise göndereceğim. Bütün hesaplarımdan çıkış yapıyorum ama Steam hesabımdan da yapmalı mıyım? Oyunlarda kaç FPS aldığımı görmeleri gerekiyor. 1-2 tane oyunu korsan olarak indirip göndermek aklıma geldi. Hesap güvenliğinde bir sorun olur mu ne yapmalıyım?

Hiçbir sorun olmuyor testleri yapıp geri gönderiyorlar istersen bilgisayarın açılmasına izin vermeyebilirsin zaten.

Hocam nasıl bir sıkıntı olabilir teknik servisin Steam hesabını çalacak hali yok şifre değiştirirsin gelince olur biter.

Monster niye Steam hesabını çalsın dostum?

Hassas isen çık bitsin, 3 snlik bir tıklama için mi soruyorsun. Ben de olsam herşeyden çıkardım, tüm şifreler filan.

Yetkili servisten bahsediyorum, dolandırıcılık vb. şeylerin olabileceğine ihtimal vermiyorum..
Türkiye'den bahsediyoruz. Monster zaten kendi başına bir dolandırma ama bu başka bir konu.

Servisdeki adam yeminli tamirci değil, servis de zaten servis hakkını almış bir tamirci. Neden büyüttüğünüzü anlamadım.

Geri
Yukarı