Monster teknik servisi güvenilir mi?

Ben mi yanlış düşünüyorum?
6 Ay gibi süreler sonra ürünün servise gitmesi başlı başına bir problem değil mi?

En iyi servis bence kısa sürede ve normal kullanımda servis yolu görünmeyen markaların servisidir. Monster bunlardan biri değil gibi.

Küçükçekmece servisinden faydalanmıştım ve gayet memnun kaldım.

Ayrıca SSD diyen arkadaş adamlar ne yapsın? Sağlığı en ufak düşen diski değiştirsinler mi? Zaten disklerin sağlığı yazma miktarına göre otomatik düşer. 500 TBW ömrü olan diskte 5 TB yazma işlemi yaparsan %99 olur direkt. Dümdüz matematik.

Kesinlikle ama kesinlikle değil.Çeşitli sorunlardan dolayı 3 kere aynı model bilgisayar değişti,3 kere de modeli değişti bilgisayarımın.2 farklı ildeki servisinden faydalandım,ikisinde de bilgisayarın vidaları kendi kendine düştü,hatta birinde kasayı dahi oturtmadan bana teslim etmişlerdi.Şu an kullandığım bilgisayar V25.1.2 ve bunda da 3 ay önce pili tutan vidalardan biri kendi kendine düştü,vidalamaktan aciz oldukları için.

6 Ay gibi süreler sonra ürünün servise gitmesi başlı başına bir problem değil mi?

En iyi servis bence kısa sürede ve normal kullanımda servis yolu görünmeyen markaların servisidir. Monster bunlardan biri değil gibi.
Bunu anlatamıyoruz bir kesime. Tamamen tercih meselesi tabi.

6 ayda bir temizlik ve macun değişimi yaptırmanın sakıncası nedir ki?

Bildiğim kadarıyla her cihazı 6 ayda bir temizletip macunlarını yenilemen lazım.

Geri
Yukarı