Monster Tulpar düşük performans ve ısınma sorunu

asda

Hectopat
Daha fazla  
Cihaz Monster Tulpar T5 v8.1. GTX 1060 ekran kartı var. Cihaz oyunu açınca hemen ısınmaya başlıyor ve çok az FPS alıyorum. 5 bin TL hakkını zerre vermiyor yani. Özellikle işlemcinin olduğu taraf ekran kartından çok daha fazla ısınıyor. Servisi aradım macunu değiştirin dediler değiştirdim fakat bir şey değişmedi kapağı açtığımda işlemci soğutucu borusunun ucu biraz kararmış, soğutucu arızası olabilir mi acaba? Cihaz oyundayken 100 dereceleri görüyor. Servise göndericem de kargoda kaybolmasından korkuyorum daha önce böyle bi durumla karşılaşanlar olmuş. Ne yapabilirim acaba yardımcı olur musunuz?

5QWYPD.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sakin ol. 100 derece normal bir sıcaklık değil. Fanların oyun sırasında tam hızda döndüğünden emin ol. Termal macunu doğru sürdüğüne emin misin?

Dediklerimi teyit ettikten sonra ürünü servise gönderebilirsin. Korkma kaybolmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı