Monster Tulpar serisi alınabilir mi?

Genç liseli

Hectopat
Bir bilgisayar almayı planlıyoruz. Ben Monster Tulpar serisini gözüme kestirdim donanım olarak istediğimi karşılıyor ancak ailem Monster’a güvenemediğini söyleyip reddediyor. Tecrübelerinizden söyleyebilir misiniz Monstee Tulpar serisi güvenilir midir?

Kronik sorunlu modelleri olabiliyor her markada olduğu gibi. Alacağınız modeli biraz araştırıp ailenize bilgi verebilirsiniz. Aileniz doğal olarak dert satın almak istemez.

Monster, laptop piyasasında ki en kaliteli firmadır. Koşulsuz güvenip alabilirsiniz. Ürünün garantisi bittiyse bile yardımcı oluyorlar.

Son düzenleme:
Bir bilgisayar almayı planlıyoruz. Ben Monster Tulpar serisini gözüme kestirdim donanım olarak istediğimi karşılıyor ancak ailem Monster’a güvenemediğini söyleyip reddediyor. Tecrübelerinizden söyleyebilir misiniz Monstee Tulpar serisi güvenilir midir?

Monster servisi en en iyi olan firmalardan ve laptopları aslında oldukça iyi bir sorun çıkarmaz ve zaten genelde o fiyat civarında rakipsiz olurlar o yüzden alacaksanız diğer markalara pek bakmazsınız 1660 Ti mobil ekran kartlı modeller dışında.

Geri
Yukarı