Rehber Monster Tulpar serisi laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler

Çoğu sitede TDP'si 100W olarak geçiyor çünkü, bu kilit kalkmiyor muydu ki hocam?

80W 6600M bayağı zayıf hocam, MAX-Q 3060 dengi Bir kart. Ki MSI olmasına kanmayın, yeni Alpha'lar MSI GL şasi kullanıyor. Ne çok kötü ne çok iyi kasalar, v20.4 daha iyi bir tercih o yüzden.
bugün sizin yorumlarınızın ışığında v20.4 aldım . tekrar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

bugün sizin yorumlarınızın ışığında v20.4 aldım . tekrar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
Rica ederim hocam, hayırlı olsun.

Anladım hocam sağ olun, bu kilit olayini duymuştum ama kolay kalkan bir şey zannediyordum. 11. nesil 20.3 ile 20.4 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

11.nesil GM7t serisinde kasa revizyona gitti, ısınma ve parça kalitesi gibi problemler çözüldü. Ondan dolayı v20.4 önerirken v20.3 önermiyorduk.

Son düzenleme:
Rica ederim hocam, hayırlı olsun.

11.nesil GM7t serisinde kasa revizyona gitti, ısınma ve parça kalitesi gibi problemler çözüldü. Ondan dolayı v20.4 önerirken v20.3 önermiyorduk.
Hocam bugün elime laptop geçti freedos olarak Windows 11 veya 10 tercihi olarak ve ek önerileriniz varsa alabilirim

Hocam bugün elime laptop geçti FreeDOS olarak Windows 11 veya 10 tercihi olarak ve ek önerileriniz varsa alabilirim

11 tercih edin, driver kurulumunu bilgisayar ile gelen USB'den yapabilirsiniz. Evde kullanımda, silgi gibi bir şeyle arkasına yükselti yapın. Hayırlı olsun

Hocam merhabalar. Valla elinize sağlık monsterın 50 tane farklı ürünü arasından almak niyetiyle bakan bile vaz geçip çıkıyor. Kamu hizmeti yapmışsınız resmen. Ben tüm mesajlara baktım ama sanırım bu sorulmamış.

Şu konfigurasyonda (ya da dengi) kasası nispeten düzgün (magnezyum alüminyum allah ne verdiyse) kronik sıkıntısı olmayan bir monster tulpar modeli hangisidir diye merak etmiştim? Ekran 17.3 olabilir bu arada.

12. Nesil modellerde Turbo mod yok BIOS'ta hocam, dolayısıyla makineyi tam güç kullanamıyoruz. Attığınız Laptopa benzer olarak @Artoria Pendragon hocamın önerdiği 20.4 var. İşlemcisi bir nesil eski ama üzeceğini düşünmüyorum. Onun harici MUX, OC, UV imkanları olduğundan güzel bir seçenek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…