Rehber Monster Tulpar serisi laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler

Hocam şu anki Tulpar T5 v20.3 hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Alınır mı sizce? Yoksa hala kötü durumda mı?

Hocam şu anki Tulpar T5 v20.3 hakkındaki yorumlarınız nelerdir? alınır mı sizce? Yoksa hala kötü durumda mı?

11.nesil Monster'larda(Tongfang-MSI) bilinen genel bir sorun yok hocam. V20.3 özelinde ise tek bilinen sorun GPU soğutmasının yetersiz olması. Fan veya yükselti bırakmak koşulu ile çözmek mümkün.

Yahu çok güzel rehber. Abra analizi de görmek isterim. Var mı?

Yorumunuz için teşekkür ederim. Maalesef yeni rehberler yazmaya zaman bulamıyorum, Abra hakkında da rehber gelmeyecek. Merak ettiğiniz model varsa buradan cevaplayabilirim.

11.nesil Monster'larda(tongfang-MSI) bilinen genel bir sorun yok hocam. V20.3 özelinde ise tek bilinen sorun GPU soğutmasının yetersiz olması. Fan veya yükselti bırakmak koşulu ile çözmek mümkün.

Çok teşekkürler hocam. Peki T5 21.6 aradaki fiyat farkını hak ediyor mu sizce? Sizin yorumunuz benim için çok değerli. Ayrıca arkadaşım için bir öneri yapmıştınız. Şu an gayet mutlu. Tekrardan teşekkürler.

Rehber gelmeyecek olması üzdü. Merak ettiğim ise v17.2.1 tabii ki de.

Ne kullanıyor?

Hocam aradaki fark malzeme kalitesi sadece. Bana kalırsa değmez. Rica ederim, güle güle kullansın

Rehber gelmeyecek olması üzdü. Merak ettiğim ise v17.2.1 tabii ki de.

Clevo hocam, başka seçeneklere bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…