Monster Tulpar sıcaklık değerleri nasıldır?

Ruhumyamuldu

Centipat
Daha fazla  
1657907414723.png

Fall Guys'ta bu değerleri görüyorum bunlar normal mi? Monster Tulpar T5 V20, 3 kullanıyorum nasıl ayarlamalar yapmalıyım ne zaman sıcaklık değerleri problemli bilmiyorum acaba neler yapmam gerektiğini belirtebilecek birileri var mı? Turbo modda Turbo fanla oynuyorum oyunu. Hangi değerlerde bilgisayarı kapatmalı korumalı pek bir bilgim yok şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1452250

Fall Guys'ta bu değerleri görüyorum bunlar normal mi? Monster Tulpar T5 V20, 3 kullanıyorum nasıl ayarlamalar yapmalıyım ne zaman sıcaklık değerleri problemli bilmiyorum acaba neler yapmam gerektiğini belirtebilecek birileri var mı? Turbo modda Turbo fanla oynuyorum oyunu. Hangi değerlerde bilgisayarı kapatmalı korumalı pek bir bilgim yok şimdiden teşekkürler.
Hocam laptop olduğu için pek bir şey diyemem ama yani fazla gözüküyor.

Pek iyi sayılmaz. RDR2 gibi daha çok yük bindiren oyunlarda sıcaklıklar muhtemelen daha yüksek olacak. Undervolt yapmayı denediniz mi? Tulpar'da kontrol uygulamasından kısabilmeniz gerek.

Mesajınızı geç gördüm biraz forumda baktım denemek istedim ama prime95i çalıştıramıyorum güvenlik duvarından dolayı ben de vazgeçtim gibi oldu biraz teşekkürler yine de

Geri
Yukarı