Monster Tulpar T5 14.1.1 macOS Kurulumu

isaylcnky

Hectopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T5 14.1.1 serisine macOS kurabilir miyim ?

Tulpar T5 V14.1.1 15.6" Gaming Laptop
77267D39-98EA-44B5-A46C-A4AEB658DB1B.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez kurulum yapıyorsan macOS Sierra kurmanı öneririm, High Sierra için bazı düzenlemeler gerekiyor.

Sistemin uyumlu kurabilirsin.
Sierra macOS Sierra 10.12.6 İmajı
High Sierra macOS High Sierra 10.13.2 İmajı
Fakat High Sierra kurabilmen için ilk önce DSDT ile harici ekran kartını devre dışı bırakman gerekiyor.
[Çözüm] Window Server Service only ran for 0 seconds

Merhaba verdiğiniz yanıt için çok teşekkürler.
Bir sorum daha var. Bu işlemciye Intel® Coffee Lake Core™ i7-8750H 6C/12T; 9MB L3; 8GT/s; 2.2GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm High Sierra kurulumu gerçekleştirilebilir mi ?

Merhaba CLAUS Bana bir konuda yardımcı olur musun..
win32 disk imager ile alakalı bir sorunum var sanırım. 32 GB 2.0 USB'mi sizin verdiğiniz (macOS Sierra 10.12.6 İmajı) RAW dosyayı Win32 disk imager yazmıyor. Sadece boyutu 32 GB yerine 14 GB oluyor. İçinde hiç bir klasör yok.
Boot işlemi yaptığımda da her herhangi bir tepki vermiyor. Acaba bir yerler de hatamı yapıyorum ? Farklı sürümler de Win32 disk imager de kullandım ama işe yaramadı.

Deminki sorunu hallettim ama bu sefer kurulum esnasında this version of mac os x is not supported on this platform hatası alıyorum. Ne yapmam gerek ?

Kurulumu başarıyla yaptım ama şimdiki sorunum ses ve Wifi yok.
Aynı zamanda USB olmadan boot olmuyor. Yüklemiş olduğum HDD gözükmüyor.

Tam ben cevap veriyordum,
Ses için seçeneklerden Voodoo Classic seçeneği ile kurarsanız daha garanti olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı