Monster Tulpar T5 v 21.4 SSD hızı normal mi?

VanBilderass

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptopumu yeni aldım fakat ısınma problemi var bende tek tek test yapıyorum fakat SSD testinden anlamıyorum. Ekteki SSD verileri normal midir? (Monster Tulpar T5 v 21.4)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    41,4 KB · Görüntüleme: 44
Gayet güzel değerler. Sıcaklık değerleri ne kadar?
Hocam verdiği ısı değerleri GTA5 oynarken turbo modda olmasına rağmen 30 dakikada 70 derecelere geliyor gpu ve cpu ısıları. Oyunu kapatıyorum dereceleri 50ye 45e kadar iniyor fakar alt kasanın en üst kısmına elimi değdiğimde dayanılmaz bir sıcaklık mevcut oluyor.
Gayet güzel değerler. Sıcaklık değerleri ne kadar?
Hocam verdiği ısı değerleri GTA5 oynarken turbo modda olmasına rağmen 30 dakikada 70 derecelere geliyor gpu ve cpu ısıları. Oyunu kapatıyorum dereceleri 50ye 45e kadar iniyor fakar alt kasanın en üst kısmına elimi değdiğimde dayanılmaz bir sıcaklık mevcut oluyor.
Yine de Random hızlar pek iç açıcı değil hocam. SATA SSD gibi olmuş Random hızları.
Bunun çözümü nedir hocam.

Hocam insanlara göre zaten 70 derece çok gelir. :D Sıkıntı etmeyin, 70 derece gayet güzel bir değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı