Monster Tulpar T5 V10.1.1 15.6" alınır mı?

SSD si benimde hoşuma gitti. Kasasının alüminyum olması avantaj. Isınma sorunu oluyor mu klişe soruyu soruyum hemen.
Soğutması iyi, yazın her laptop ısınıyor ama ben hiç performans kaybı yaşamadım. Turbo fan yazılımı ile 80 derecelerin üstüne çıkınca otomatik şekilde soğutuyor.

Soğutması iyi, yazın her laptop ısınıyor ama ben hiç performans kaybı yaşamadım. Turbo fan yazılımı ile 80 derecelerin üstüne çıkınca otomatik şekilde soğutuyor.

Bilgin için teşekkür ederim. Kararımı aynı kasanın 17 inch olan T7 V10.1 den yana kullanma kararı 300 TL gibi bi fark var sadece arada.

Başlıktan da görüleceği üzere bu gaming laptop ı almayı düşünüyorum. Pazartesi günü siparişini vereceğim. Ama siparişi vermeden önce yine sizlere sormak, danışmak istedim. Hatta kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşmalarını istiyorum. Sizce almalı mıyım yerine bir öneriniz var mı?

Ürün linki;
Tulpar T5 V10.1.1 15.6" Performans Bilgisayarı
Acer Helios 300 varken buna para vermem ben kusura bakmayin.

Bilgisayarımı aldım ve şu an cihazdan yazıyorum kaliteli oldugunu söyleyebilirim rahatlıkla henüz oyun oynamadım. Oynayınca tekrar soran olursa yazarım buraya. Herkese bol şans.

Son durum nedir hocam test yapma fırsatı buldunuz mu ?
Ayrıca PUBG ve farklı oyunlarda ki performansa bakabildiniz mi ?
Sağol şimdiden.

Son durum nedir hocam test yapma fırsatı buldunuz mu ?
Ayrıca PUBG ve farklı oyunlarda ki performansa bakabildiniz mi ?
Sağol şimdiden.
PUBG oynamadıgım için onda denemedim fakat CSGO, GTA5, TOMB RAIDER, SHADOW OF MORDOR, WITCHER 3 gibi oyunlarda minimum 40 FPS aldım en yüksek 1080p ayarlarda. Sıcaklık konusunda ise ben aydında yaşıyorum burası cehennem gibi bir yer kendim ek soğutucu aldım ve mevsim şartlarında hangi pc serin olur ki? Kasası alüminyum ve kaliteli. Tuşların hissi güzel tepkisi sesi. Ben çok memnunum sistemden orjinal W10 yükledim kendim almayı düşünenler varsa gönül rahatlıgı ile alsınlar.

PUPG'de yüksek ayarlarda G-SYNC açıkken 70-80FPS arası oldu yeni güncelleme ile. G-SYNC kapalı iken 100FPS civarlarında geziyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı