Monster Tulpar T5 v19.1 FPS düşüyor

İşlemci ve ekran kartı sıcaklığınız nedir ?
Sıcaklıklar çok yükselimiyor hatta dediğim gibi oyun içi 60 FPS sabit alıyorum. Sorun ekranda kare kaybı olması. Youtube izlerken bile oluyor bu kare kayıpları
SSD değerleriniz normal. Sıcaklık değerleriniz ne durumda oyunda?
Hocam oyunda hiçbir zaman FPS düşüşleri yaşamıyorum. Sorun sadece oyunda değil youtube izlerken bile yaşıyorum bu kare kayıplarını, hatta oyun videosu kaydettiğimde oyunda olmayan donmalar oluyor video kayıtlarında. Hani PC yi hiç zormalayacak oyunlarda da böyle zorlayacak oyunlarda da.

Sıcaklıklar çok yükselimiyor hatta dediğim gibi oyun içi 60 FPS sabit alıyorum. Sorun ekranda kare kaybı olması. Youtube izlerken bile oluyor bu kare kayıpları

Hocam oyunda hiçbir zaman FPS düşüşleri yaşamıyorum. Sorun sadece oyunda değil youtube izlerken bile yaşıyorum bu kare kayıplarını, hatta oyun videosu kaydettiğimde oyunda olmayan donmalar oluyor video kayıtlarında. Hani PC yi hiç zormalayacak oyunlarda da böyle zorlayacak oyunlarda da.
Çok yükselmiyordan kastınız nedir ? Sıcaklık değerinizi sordum ben..

Her 3 Monster kullanıcısının 1'inde oluyor bu tür sorunlar. Allah'tan servisleri iyi ve ilgili. Direk servisle hallet sorununu derim. Ayrıca sıcaklık değerlerini de yazmalısın.
Hocam 60 FPS oyunlarda sabit alıyorum yine de kare düşüşleri oluyor, youtube videosu izlerken bile oluyor kare düşüşleri, sıcaklık gerçekten bir etken olsa oyunda FPS düşüşü yaşamam gerekmiyor mu
Çok yükselmiyordan kastınız nedir ? Sıcaklık değerinizi sordum ben..
Hocam FPS'im oyunlarda hiç düşmüyor neden soruyorsunuz sıcaklıkları anlamadım

Hocam 60 FPS oyunlarda sabit alıyorum yine de kare düşüşleri oluyor, youtube videosu izlerken bile oluyor kare düşüşleri, sıcaklık gerçekten bir etken olsa oyunda FPS düşüşü yaşamam gerekmiyor mu

Hocam FPS'im oyunlarda hiç düşmüyor neden soruyorsunuz sıcaklıkları anlamadım
Siz Google Chrome gibi işlerde de harici grafik kartını mı kullanıyorsunuz?

Siz Google Chrome gibi işlerde de harici grafik kartını mı kullanıyorsunuz?
Task manager'dan baktım tekrar youtube'a girip intel kullanılıyor sadece
Sorun ekran kartlı büyük bir ihtimalle
Servis ile bir görüş derim.
Mecbur artik servis ile görüşecem hocam. Sitelerinden yazacaktım ama siteleri çökmüş sanırım. Ekran kartımdan şüphelendiğim için driver sorunu mu değil mi diye eski bir driver kurup denemiştim Nvidia destekten gelen mesajda anlatıldığı gibi ama sorun aynı ve oyunlarda FPS'min de hiç düşmemesi ve en basit oyunlarda bile aynı sorun olması da sorunun ekran kartı değil de başka bir şey olabileceğini düşündürüyor bana. Umarım servis ile hallolur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı