Monster Tulpar T5 v19.1 Nasıldır?

kemalthehuman

Kilopat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler, uzun süredir bir bilgisayar toplama ya da dizüstü bilgisayar alma arasında gidip geliyorum ve günümüzde Monster yeni işlemcili ve yeni ekran kartlı bilgisayarlarını tanıttı. En çok gözüme çarpan model hem taşınabilirliği hem de performansı ile Tulpar t5 v19.1 15.6" lik modeli oldu. Genel anlamda bilgisayarları araştırdım fakat Monster konusunda kafamda bazı soru işaretleri kalmadı değil. Ekran kartının 1660ti olması, işlemcisinin i7 9750h olması beni çok cezbetti. Açıkçası maksimum bütçemdeyim ve bu modeli eğer alabilirsem gittigidiyor üzerinden almayı planlıyorum. Aldıktan sonrasında 1 tb ek HDD eklemeyi düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir, Monster'ın bu modeli alınır mı ve nasıldır acaba? Şimdiden teşekkür ederim, iyi sosyaller.
Ürün Linki: www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V19-1.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız, pildeyken ve fişli kullanımlarda basma süresi değişkenlik gösteriyormuş. Memnun musunuz bilgisayarla ilgili herhangi bir şikayetiniz var mı. Gözlemlediğim kadarıyla en uzun süredir bu marka ve modeli kullanan tek siz varsınız sitede. Fikir istişaresi yapmak isterim, diğer kullanıcılar için de aydınlatıcı olur.
Gayet memnunum bir sıkıntı çıkartmadı bugüne kadar. Yıpranma falan da yok aldığım gün ki gibi duruyor cihaz.

Geri
Yukarı