Monster Tulpar T5 v19.1 undervoltlu Cinebench R23 sonuçları nasıl?

Goffu_Gti

Hectopat
Merhaba, ThrottleStop ile biraz uğraştıktan sonra Cinebench R23 multi Core da böyle sonuçlar elde ettim internetten anladığım kadarı ile sonuçlarda bir problem yok ama bir de burada sormak istedim 8024 puan i7 9750H için nasıldır?

CINEBENCH_R23_CPU_Multi_Core_8024.jpg

@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Hayır öyleyse. Power Limit 4'ü daha doprusu PP0 Current Limit'i 0 ayarlayın. Apply'a basın.
Rica ederim ama biraz daha deneyelim diye düşünüyorum. Tercih sizin tabii ki.
PP0 Current Limiti 0 ayarladıktan sonra skor azaldı, pl2 ve edp other bu sefer arada sarı arada kırmızı oldu acaba adaptörde bir problem olabilir mi gerçi 180w dı galiba herhalde ondan problem olmuyordur.

PP0 Current Limiti 0 ayarladıktan sonra skor azaldı, pl2 ve edp other bu sefer arada sarı arada kırmızı oldu acaba adaptörde bir problem olabilir mi gerçi 180w dı galiba herhalde ondan problem olmuyordur.
ThrottleStop'u güncelleseniz en iyi ayarı yapmakta daha rahat oluruz doğrusu. Belki Power Limit 4'ün karşılığını unutmuş olabilirim ThrottleStop 8 sürümlerinde.

Adaptörle ilgili sıkıntı yoktur. 180W yeterli gibi.

ThrottleStop'u güncelleseniz en iyi ayarı yapmakta daha rahat oluruz doğrusu. Belki Power Limit 4'ün karşılığını unutmuş olabilirim ThrottleStop 8 sürümlerinde.

9.4 mü yoksa 9.4.2 beta mı indirsem ?

ThrottleStop 9.4 ile güncelledim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı