Monster Tulpar T5 V20.2 vs ASUS ROG STRIX G15

DarkeDemon

Centipat
Daha fazla  
Ben yakında laptop almayı düşünüyorum. Bütcem yaklaşık 13-14K arası. Benim aklımda 2 tane var; arasında kaldım, hangisini almalıyım veya önerdiğiniz model var mı?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ie=UTF8&camp=247&creative=1211&creativeASIN=B08WCQ8MDV&linkCode=as2&tag=technopattr-21&linkId=17af7b275866b3adfc3156e7879f559c

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, o zaman dediğiniz gibi, Monster yerine dediğiniz gibi başka modeller tercih edilebilir. Tulpar modellerinde sorunlar kalktı sanmıştım.

Hocam, haklısınız. Bu durumda 2'ye ayrılıyor Tulpar modelleri, Abra kasalı olanlar (evet yanlış duymadınız, Abra'lara 3060 takınca Tulpar oluyor ne hikmetse) ve has Tulpar'lar. Has Tulpar'ları öneriyoruz, v22.1 V21 gibi serilerdir bunlar. Ancak V20 tamamen Abra kasalıdır. Ve şikayet oranları yüksektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Agalar ben yakında laptop almayı düşnüyorum bütcem yaklaşık 13-14K arası benim aklımda 2 tane var arasında kaldım hangisini almalıyım veya önerdiğiniz model var mı?

IE = utf8&camp = 247&creative = 1211&creativeasın = B08wcq8mdv&linkcode = AS2&tag = technopattr-21&linkıd = 17AF7B275866b3adFC3156E7879F559C

Monster'ler iyi sanıldığı kadar iyi değil MSI alabilirsin mesela bu.

Geri
Yukarı