Monster Tulpar T5 v20.3 21.500TL

MSI ve ASUS varken kesinlikle tercih edilecek cihaz değil milli değer sonuçta deyip zamanında para verip aldım gram memnun kalmadım YouTube açın bakın şikayetten geçilmiyor :D

Dediğim gibi genel şikayetler Clevo kasa üzerinde, fp olarak öneriyoruz zaten bu modeli MSI ve ASUS'un bu bütçede ayni performansi verecek cihazi varsa atabilirsiniz sizde.

Lenovo 14 15klara inmişti çok mu fark var onla? Ekran kartı aynı sonuçta.

Ekran karti ayni fakat güç olarak farklı, eğer bütçeniz yetiyorsa Monster yetmiyorsa Lenovo alinir. Monster'da Max-P 3060 ve MUX var iken Lenovo'da Max Q 3060 ve MUX yok 16k Şu anda da.

Alınmamalı. Kusurları olan bir ürün. CPU tam performansa çıkamıyor. GPU MAX-P için olması gereken puanın biraz altında. Tongfang iyi dedik diye bu Tongfang alınır mantığına gerek yok. Hepsi iyi olacak diye bir durum söz konusu değil. Uygun olsa alınabilirdi ama Lenovo'nun fiyatı ortada.
Ideapad 3'ü hem fiyat hem yazılım hem sorunsuzluk hem 165Hz ekranıyla 90W ve MUX olmadan sorunsuz kullanmayı yeğlerim.
Riske gerek yok.
RAM ve güzelinden monitör alırım, MUX sorunum çözülür ve rahatıma bakarım.

Alınmamalı. Kusurları olan bir ürün. CPU tam performansa çıkamıyor. GPU Max-P için olması gereken puanın biraz altında. Tongfang iyi dedik diye bu tongfang alınır mantığına gerek yok. Hepsi iyi olacak diye bir durum söz konusu değil. Uygun olsa alınabilirdi ama Lenovo'nun fiyatı ortada.
Ideapad 3'ü hem fiyat hem yazılım hem sorunsuzluk hem 165Hz ekranıyla 90W ve MUX olmadan sorunsuz kullanmayı yeğlerim.
Riske gerek yok.

Aynı kafadayız hocam :D

Alınmamalı. Kusurları olan bir ürün. CPU tam performansa çıkamıyor. GPU MAX-P için olması gereken puanın biraz altında. Tongfang iyi dedik diye bu Tongfang alınır mantığına gerek yok. Hepsi iyi olacak diye bir durum söz konusu değil. Uygun olsa alınabilirdi ama Lenovo'nun fiyatı ortada.
Riske gerek yok.
evet max p olarak sayilmayabilir yeni kasalardaki 3060lar 140w bundaki 3060 130w,benim bildiğim kadariyla sadece biraz fazla ısınan bi cihaz,yukarida kullanan arkadaşta pek bir sorundan bahsetmemiş tam sorunlarını açarsanız daha iyi olmazmi hocam? ideapadlada arasinda 40w fark var ideapadin fiyati ucuz fakat o fark göz ardi edilebilirmiki bütçesi olan birine.

Riske gerek yok.
Size katılıyorum hocam.

Evet Max-P olarak sayilmayabilir yeni kasalardaki 3060'lar 140W bundaki 3060 130W, benim bildiğim kadariyla sadece biraz fazla ısınan bir cihaz, yukarida kullanan arkadaşta pek bir sorundan bahsetmemiş tam sorunlarını açarsanız daha iyi olmaz mı hocam? İdeapadlada arasinda 40W fark var Ideapad'in fiyati ucuz fakat o fark göz ardi edilebilirmiki bütçesi olan birine.

Hocam biraz riskli, yani konuma bakarsanız sorun yasayanı var cidden.

Geri
Yukarı