Monster Tulpar T5 v20.3 85 derece oluyor

Kaptan 44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bende Monster Tulpar T5 v20.3 var. Çok ısınma yapıyor. Ekran kısmının olduğu alt tarafa elimi koyduğum zaman bayağı sıcaklık hissediyorum ama oyunlarda bir sıkıntı yok. Ama çok ısınması bende takıntı oluşturdu. 85 dereceyi görüyor.

Merhaba. Bende Monster Tulpar T5 v20.3 var. Çok ısınma yapıyor. Ekran kısmının olduğu alt tarafa elimi koyduğum zaman bayağı sıcaklık hissediyorum ama oyunlarda bir sıkıntı yok. Ama çok ısınması bende takıntı oluşturdu. 85 dereceyi görüyor.
Normal?

Bende Monster Abra A7 v12.2 kullanıcısıyım. Isınma Monster'ın genel sorunu termal macun yenileyin. Yeniledikten sonra 60-70 derece oluyor.

Laptopu nasıl kullanıyorsun? Altında soğutma var mı?
Resim atarmısın?

20.3 biraz ısınma problemli bir model 85 derece modeline göre normal ama bakımlarını her 6-12 ayda bir yaptırırsanız biraz daha düşer diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı