Monster Tulpar T5 v21.1.3 sıcaklık değerleri nasıl?

Sanırım sorun buymuş. Oyunu kapattıktan 3-4 dakika sonra sistemin sıcaklığını ekte paylaşıyorum. İnternetten indirdiğim 'korsan' sayılabilecek tek şey Türkçe yamalardı. Onları da bilindik gruplardan indirmeye çalışıyordum. Herhalde birinde hata yaptım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-24_230409.png
    resim_2021-05-24_230409.png
    32,2 KB · Görüntüleme: 33
Sanırım sorun buymuş. Oyunu kapattıktan 3-4 dakika sonra sistemin sıcaklığını ekte paylaşıyorum. İnternetten indirdiğim 'korsan' sayılabilecek tek şey Türkçe yamalardı. Onları da bilindik gruplardan indirmeye çalışıyordum. Herhalde birinde hata yaptım.

Gayet normal hocam. Senin 1 tık altın olan benimkinde durum bu. Sadece Chrome açık şu an ve soğutucu var.

Dosya Ekleri

• asdas.png
    asdas.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 37
Ekran 240 Hz. Az önce Kaspersky indirip kurdum. 2 kere tam tarama ve 1 kere hızlı tarama yaptım. Trojan.Multi.BroSubs.gen adında bir tehdit yakaladı. Bilgisayarı yeniden başlatmak istedi başlat dedim. Yeniden başlarken 3-4 kere hata penceresi aldım. Bilgisayar sorunsuz bir şekilde tekrar başladı. Kaspersky'de tehdit silindi yazısı aldım. Şu an sıcaklık değerlerini de paylaşıyorum. İlginç bir düşme var. İnternetten dediğim gibi indirme yapmamaya çalıştım ancak bir şekilde girmiş. Sanırsam kurduğum Türkçe yamalardan bulaşmış olabilir. Çok garip anlayamadım :/.

Ohh hocam maşallah demek virüs yapıyordu ısınmayı güle güle kullanın bu sıcaklıklar bayağı iyi
Apex testini tekrarlayıp yine sonuçlarını paylaşacağım. Belki sorunun kaynağı sisteme giren virüstür. Aynı koşullarda tekrarlıyorum testi.
Değişen bir durum yok sanırsam oyun içinde. Ancak sistem boş halinde biraz rahatlar gibi oldu.

Hocam RTX kapalı mı açık mı daha dorusu Apex de RTX var mı?

Hocam yüksek ihtimal boştayken o virüs işlemciyi yiyordu onun dışında oyunda sıcaklık yine fazla bence ek soğutma yapın bir de varsa servise gönderip termal macun yeniletin
Ek soğutma olarak laptop soğutucusu kullanıyorum altında halihazırda. Termal macun olayında sanırsam Monster ilk alınan cihazlarda 1 yıl boyunca değişmesi gerekmiyor gibi bir politikası vardı kullandıkları termal macun yüzünden. En azından benim aklımda öyle kalmış. 90 dereceler bana da fazla geldi ancak içerisinde 10. Nesil bir i7 olduğunu düşünürsek normal gibi de geliyor bilmiyorum 🤣.

Ek soğutma olarak laptop soğutucusu kullanıyorum altında halihazırda. Termal macun olayında sanırsam Monster ilk alınan cihazlarda 1 yıl boyunca değişmesi gerekmiyor gibi bir politikası vardı kullandıkları termal macun yüzünden. En azından benim aklımda öyle kalmış. 90 dereceler bana da fazla geldi ancak içerisinde 10. Nesil bir i7 olduğunu düşünürsek normal gibi de geliyor bilmiyorum 🤣.

Hocam Monster ile iletişime geçin bence sormanın günahı yoktur :) onun dışında hocam işlemci tamam da ekran kartı 86 derece fazla biraz bence bir de başka oyunda bakın Apex ağır bir oyun olabilir (oynamadım ondan diyorum) mesela GTA 5 olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı