Monster Tulpar T5 v21.1.3 sıcaklık değerleri nasıl?

i7 işlemciler ısınıyormuş diye duydum ancak bilemiyorum da. Şu an Apex Legends girip anlık sıcaklık değerlerini paylaşsam yeterli olur mu acaba test için?

Şu an MSI Afterburner kuruyorum birazdan oyuna girip anlık değer paylaşacağım.
5-10 dakika falan oyunu oynadım. Değerleri paylaşıyorum.

MSI Afterburner'da hangi ekran kartının hangisi olduğunu bilmediğimden ikisini de açtım. Sanırsam en üstteki RTX 2060.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-24_212928.png
    resim_2021-05-24_212928.png
    505,7 KB · Görüntüleme: 26
  • resim_2021-05-24_213021.png
    resim_2021-05-24_213021.png
    248,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

MSI Afterburner'da hangi ekran kartının hangisi olduğunu bilmediğimden ikisini de açtım. Sanırsam en üstteki RTX 2060.

Hocam yüksek değerler en yakın zamanda termal macun yenilemesi yapın bir de tozlarını alın fanların çünkü işlemci 90 ekran kartı da 86 da iken sistem zarar görebilir. Bir de eğer ekran 60 Hz ise V-Sync açın gözle görülür bir rahatlama olur bir de ekrandaki yırtılmalar gider.

Hocam yüksek değerler en yakın zamanda termal macun yenilemesi yapın bir de tozlarını alın fanların çünkü işlemci 90 ekran kartı da 86 da iken sistem zarar görebilir. Bir de eğer ekran 60 Hz ise V-Sync açın gözle görülür bir rahatlama olur bir de ekrandaki yırtılmalar gider.
Ekran 240 hz. Az önce Kaspersky indirip kurdum. 2 kere tam tarama ve 1 kere hızlı tarama yaptım. Trojan.Multi.BroSubs.gen adında bir tehdit yakaladı. Bilgisayarı yeniden başlatmak istedi başlat dedim. Yeniden başlarken 3-4 kere hata penceresi aldım. Bilgisayar sorunsuz bir şekilde tekrar başladı. Kasperskyde tehdit silindi yazısı aldım. Şuan sıcaklık değerlerini de paylaşıyorum. İlginç bir düşme var. İnternetten dediğim gibi indirme yapmamaya çalıştım ancak bir şekilde girmiş. Sanırsam kurduğum türkçe yamalardan bulaşmış olabilir. Çok garip anlayamadım :/ .

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-24_223955.png
    resim_2021-05-24_223955.png
    32 KB · Görüntüleme: 38
Apex testini tekrarlayıp yine sonuçlarını paylaşacağım. Belki sorunun kaynağı sisteme giren virüstür. Aynı koşullarda tekrarlıyorum testi.
Değişen bir durum yok sanırsam oyun içinde. Ancak sistem boş halinde biraz rahatlar gibi oldu.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-24_225508.png
    resim_2021-05-24_225508.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 32
Apex testini tekrarlayıp yine sonuçlarını paylaşacağım. Belki sorunun kaynağı sisteme giren virüstür. Aynı koşullarda tekrarlıyorum testi.
Değişen bir durum yok sanırsam oyun içinde. Ancak sistem boş halinde biraz rahatlar gibi oldu.

Şu açıdan her şey normal hocam. 90 derece çok doğal.

Geri
Yukarı