Monster Tulpar T5 V21.6 alınır mı?

Bütçe
10.000TL - 16.000TL
Performans ve kalite için V25, mobilite için v21.

Peki mobiliteden vazgeçip performans ve kaliteyi secersek performans ve kalite bakımından üstün mu yani hocam v25.1 kullanıcı yorumlarina baktığım zaman 25.1 de CPU 90 dereceleri görüyor muş ama 21.6 test videolarına baktığım zaman 75 80 arası gidiyor CPU en fazla 85 gördüm soğutma bakımından 25.1 daha iyi olması gerekmez mi hem de 17.3 kasa yapısı olarak hem de soğutma sistemi olarak.

Peki mobiliteden vazgeçip performans ve kaliteyi secersek performans ve kalite bakımından üstün mu yani hocam v25.1 kullanıcı yorumlarina baktığım zaman 25.1 de CPU 90 dereceleri görüyor muş ama 21.6 test videolarına baktığım zaman 75 80 arası gidiyor CPU en fazla 85 gördüm soğutma bakımından 25.1 daha iyi olması gerekmez mi hem de 17.3 kasa yapısı olarak hem de soğutma sistemi olarak.
90 derece stress sırasında görüyordur. GP76 (Tulpar v25.1) incelemelerine yönlendiririm sizi. Kesinlikle soğutması 21.6'dan iyi olacaktır. O devasa kasayla zaten bir zahmet olsun. Ancak taşınabilirlik sizin için önemli ise ikisini de almayın. Tulpar v21.6'nın kullanım süresi v25.1'den iyi olsa bile gene de çok kötü.

İncelemeler;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam V25 her türlü daha iyidir, küçük ve ince kasa daha çok ısınır.

Hocam V25 her türlü daha iyidir, küçük ve ince kasa daha çok ısınır.

Evet dediklerinize katılıyorum bende öyle biliyorum hocam sadece test videolarına bakınca biraz şaşırdım 21.6 modeli 85 dereceyi geçmemişti AAA oyun testinde Ultra ayarda acaba bende magnezyum kasa farkından kaynaklimi diye düşünmüştüm.

Hocam 25.1 modeli aldik bugün elime geçti BIOS menüsünde kaldim format kısmına geçemiyorum yardimci olabilir misiniz?

Windows kurulum USB'si hazır mı ve sağlammı hocam? Eğer sağlamsa bilgisayarı açmadan USB'yi takıp bilgisayarı açın. 1 ila 5dk arasında bekleyin, Windows kurulum ekranı gelmeli. Gelmiyorsa usbniz arızalı demektir.

Windows kurulum USB'si hazır mı ve sağlammı hocam? Eğer sağlamsa bilgisayarı açmadan USB'yi takıp bilgisayarı açın. 1 ila 5dk arasında bekleyin, Windows kurulum ekranı gelmeli. Gelmiyorsa usbniz arızalı demektir.

Hocam kendi USB'im calisiyor aslında başka bilgisayarda denedim çalışıyordu ama kendi bilgisayarımda geçmedi formata Monster'in vermis olduğu driver USB'sine kurdum sistemi o sekilde gördü ve format alabildim bu neden kaynaklı olabilir hala anlamadım USB'im calisiyor çünkü gerci 2 adet ölü piksel çıktı ekranında panel değişimi isteyeceğim ama yine de bu sorunun neden kaynaklandığını merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı