Monster Tulpar T5 V21.7 vs Tulpar T7 V21.8

Bütçe
20.000₺
Merhaba, dün şunu fark ettim ki o sıcaklık bazı anlarda yok oluyor. Baya azalıyor. Klavyenin altından turbo modda buz gibi hava üflüyor hatta elinize geliyor serinlik. pamuk koysan havalanır.
Oyun oynarken ben hiç serinlediğini görmedim kasanın, metal olduğundan tutuyor ısıyı hocam. Eli rahatsız etmiyorsa tabi dert de değil.

Oyun oynarken ben hiç serinlediğini görmedim kasanın, metal olduğundan tutuyor ısıyı hocam. Eli rahatsız etmiyorsa tabi dert de değil.
Bende klavyenin sol ve sağ nümerik tuşların olduğu yerden hava geliyor. Hava mı kaçırıyor acaba :D
Bu arada pil neredeyse 5 saat gidiyor.

Son düzenleme:
Ben 21.7 aldım. Konusunu da açtım. Kasa ısınıyor ama buna dayanıyor. oyundan çıkınca da hemen hızlıca soğuyor. IPS ekran olduğu için ışık sızması oluyor ama çok değilse dert etme. Cihaz ofis modunda sessiz. Hiç fan sesi yok. Oyun modu ve turbo mod var. Onları açınca olması gerektiği kadar fan sesi var. Turboda fan sesi elbette var. Ve yüksek. rahatsız etmiyor çok da.
merhaba, ben de 21.7.1. almayı düşünüyorum da, iyi oyunlarda ısınma 90'a çıkıyor mu acaba?

Geri
Yukarı