Monster Tulpar T5 V23.2.2 alınır mı?

Bütçe
34k

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu model alınır mı? Fiyatına göre özellikleri güzel ama Monster. Sıcak çalışıyor. Kuzenimde de Abra A7 var ve gerçekten soğuk çalışıyor Turbo Boost kapalı halde. Normalde Victus alacaktım ama zamlandı hepsi. Sizce alınır mı? Monster'ın iyi olmadığını biliyorum ama bazı modelleri güzelmiş diye duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Turbo Boost'u kapatacağım onu da göze alırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı model (sanırım) bir arkadaşımda var, turbo boost moduna geçmeden performans moduna geçmiyormuş yani oyunlarda daha düşük FPS veriyormuş. Turbo Boost olmadan günlük işlerinizi görür ama turbo boost olmadan oyun oynayamazsınız sanırım.

Turbo kapattıktan sonra soğuk çalışması normal. Ayrıca Victus var o fiyata.

Arkadaşlar, bu model alınır mı? Fiyatına göre özellikleri güzel ama Monster. Sıcak çalışıyor. Kuzenimde de Abra A7 var ve gerçekten soğuk çalışıyor Turbo Boost kapalı halde. Normalde Victus alacaktım ama zamlandı hepsi. Sizce alınır mı? Monster'ın iyi olmadığını biliyorum ama bazı modelleri güzelmiş diye duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Ben normalde Monster sevmem ama öğrenci indirimi falan varmış. Bu modelde de var mı hocam?

@Synth36 Hocam bunu alın tadından yenmez vallaha. Monster alacağınaza bunu alın çok çok daha iyi.

Hocam görmemiştim ama ben siyah renk Victus alacağım ondan bulamadım bu fiyata Hepsiburada'da 750TL kupon var oradanda atabilirsiniz varsa.

Bunu alın daha iyi hocam.

Hocam hâlâ alamadınız mı laptopu 😁

Zamlanmış diyorsun da zam gelmedi son konuştuğumuzda beri. Fiyatlar hâlâ aynı.

Geri
Yukarı